Днями про незвичайну знахідку повідомила Служба парків і дикої природи Північної частини Австралії. Дослідникам вдалося виявити унікальну рептилію з рідкісною аномалією – змію з трьома очима. Знімки рептилії опубліковані у Facebook-акаунті служби.

Запевняємо вас, таку тварину ви навряд чи коли-небудь зустрічали.

Як відзначили в Службі парків і дикої природи, змію з ю кількістю очей назвали Монті Пайтон. Її зловили в той час, коли вона повзла вздовж шосе на відстані 40 кілометрів від міста Дарвін.

Фахівці ретельно оглянули рідкісну знахідку і прийшли до висновку, що Монті – молода особина. Також вчені вимірювали рептилію – довжина склала 40 сантиметрів. Нажаль, інформації щодо виду, якому належить ця змія, надано не було.

Популярні новини зараз
Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Кабмін звільнив від мобілізації 133 "важливі" структури: люди назвали це "офіційною війною для бідних"
Показати ще

Але була досліджена найцікавіша частина тіла Пайтон. Виявилося, її третє око бачить не гірше, ніж два інших.

На думку експертів, зайвий орган зору сформувався у рептилії під час мутації ще в ембріональний період. Як показав рентген, це не дві окремі голови, які зрослися разом, а, швидше, це був один череп з додатковою глазницей і трьома функціонують очима.

Вчені відзначають, вкрай малоймовірно, що мутація пов'язана з факторами навколишнього середовища, вона швидше за все є природним явищем, аномалії серед рептилій досить поширені.

Серпентолог Брайан Фрай повідомив, що фахівцям Служби вперше пощастило побачити змію з трьома очима. До цього часу у них жила тільки одна незвичайна рептилія – двоголовий пітон.

"Я раніше не бачив триоку змію, але у нас в лабораторії є двоголовий кобровий пітон — це просто інший вид мутації, схожий на той, що ми бачимо з сіамськими близнюками", — сказав BBC News серпентолог Брайан Фрай.

Нагадаємо, показали найбільшу білку в світі. Крім значних розмірів, ці білки відрізняються яскравим, строкатим забарвленням шерсті.

Як повідомляв портал "Знай.uа", вчені виявили унікальний дар природи. Нова знахідка вчених є практично безцінною, це має побачити кожен.

Також "Знай.uа" писав, в тропічних лісах виявили унікальну, жабку, що світиться. Жабки, на думку дослідників, використовують цю здатність для спілкування з родичами.