Австралійський вчений Ендрю Рочфорд вважає, що сучасна людина абсолютно не потребує шести рудиментарних органах. Нагадаємо, що рудименти - це органи тіла, які дісталися від предків, і залишилися на протязі еволюції. Однак, на сьогоднішній день вони просто марні. І якщо деякі з них залишаються відносно безпечними, то інші можуть приносити лише проблеми зі здоров'ям.

Так, наприклад, чоловікам зовсім не потрібні соски, які абсолютно марні і ніяк не впливають на функціонування організму. Також не має практичного застосування м'язи за вухами і мочки вух, які використовуються лише для візуального впливу на оточуючих: для ворушіння вухами, щоб підняти настрій оточуючим, і для носіння сережок. Однак, раніше предки знаходили застосування цих м'язам.

Інші непотрібні частини тіла несуть в собі потенційну загрозу. Вчений наводить приклад апендикс, який необхідний для перетравлення целюлози рослинного походження. Однак, на сьогоднішній день він не виконує жодних функцій.

Крім того, доставляють неприємності людині і пазухи носа – порожнини, наповнені повітрям, які нагадують про себе лише головними болями при синуситах, гайморитах, ринітах і інших хворобах.

Також професор впевнений, що можна цілком обійтися і без гланд, які, на його думку, приносять людині більше проблем, ніж користі. І найкраще їх видалити в юному віці, тоді можна уникнути цілого комплексу захворювань.

Нагадаємо, що компанія Vivo готує до виходу відразу 2 нових смартфона, які будуть мати флагманські характеристики, при цьому будуть продаватися за доступною ціною. Крім непоганих показників камери, девайси отримають величезний об'єм акумулятора - 5000 ма. Подібними досягненнями не можуть похвалитися навіть iPhone XS Max і Samsung Galaxy S10. Що стосується цін, смартфони будуть продаватися не дорожче 400 доларів.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Huawei дала перший коментар з приводу припинення співпраці з Google. Компанія повідомила, що зробила дуже багато для просування ОС в маси, а також допомогла Google розвивати Android OS. Втім, корпорація вже має гідну заміну операційки від пошуковика - Kirion OS, яка незабаром з'явиться на смартфонах. Повідомляється, що її розробкою займалися ще з 2012 року.

Знай.uа писав, що експерти розповіли, коли електрокари перевершать по популярності дизельні та бензинові авто.