Міжнародна група вчених з Мічиганського університету провела серію досліджень і експериментів, в результаті яких змогла вивести формулу препарату, здатного перемогти онкологію, проти якої традиційна медицина виявилася безсилою.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяТак, комбінований препарат працює на накопичення мутацій у злоякісних клітинах, які потім самознищується. Детальніше про розробку дослідники написали в періодичному університетському виданні.
Для лікування пухлин з дефіцитом BRCA використовують препарат олапаріб, який є інгібітором PARP. Однак ефект від лікування триває недовго через компенсаторні механізми, що виникають через мутації.
Вчені висунули гіпотезу, що одночасне придушення таких ферментів як PARP та RAD52 є більш ефективним способом лікування.
Експерименти з клітинними культурами показали, що інгібітор RAD52 - 6-гідроксил-DL-допа (похідне протипаркінсонічного засобу леводопи) - пригнічує залишкову репараційну активність в клітинах з дефіцитом BRCA, оброблених олапарібом.
Спільне використання цих препаратів посилювало накопичення дволанцюгових розривів і пригнічувало ріст клітин аденокарциноми. Через 28 днів лікарської обробки клітини з дефіцитом BRCA повністю гинули. Такий же ефект був продемонстрований в клітинної лінії лейкемії та лімфоми Беркітта.
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що група дослідників зі Школи медицини Вашингтонського університету в Сент-Луїсі створила Erythromer - синтетичний аналог людської крові, який може переносити кисень до двох діб.
Ми також писали про те, що синдром розбитого серця косить людей у всьому світі. Вираз "розбите серце" часто зустрічається в мелодрамах і любовних романах. Та й в житті люди часом відчувають, що серце у них "розбите". Зазвичай цей стан пов'язують з невдачами в особистому житті, зруйнованими ілюзіями і сплюндрованою довірою. Але мало хто знає, що синдром розбитого серця давно описаний і в медицині. Це цілком реальне захворювання зі своєю клінічною картиною, симптомами і методами лікування.