Жителі марокканського міста Мекнес стали свідками незвичайного видовища: вони могли спостерігати неозброєним оком незрозумілі вогні в нічному небі. Про незвичайному явищі повідомляє видання The Sherbrook times.

Подивіться відео з загадковим НЛО:

Швидше за все це були десятки НЛО. Ці загадкові об'єкти нагадували кораблі інопланетян: вони періодично зникали за хмарами, але потім знову з'являлися. Всі об'єкти видавали світіння синього кольору. Очевидцям вдалося зняти цей політ на відео, яке було викладено в мережу.

Популярні новини зараз
Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити" Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Показати ще

Багатьом любителям версії про НЛО згадався випадок в США, де місцевий житель повідомив, що над його хатою в нічному небі нависло НЛО незрозумілою кутастої форми. Після того, як корабель інопланетян кілька хвилин провисів над оселею, в ньому пропало електрику і визначити подальшу траєкторію польоту чоловік не зміг.

Нагадаємо, що зовсім недавно НЛО з блакитним світінням було помічено над одній з військових баз у Великобританії.

Незважаючи на те, що деякі користувачі не поділяють версії про політ НЛО і схиляються до того, що це було якесь природне явище, уфологи в більшості впевнені в інопланетне походження даних «вогників» і відзначають, що в останні кілька місяців інопланетяни активізували свою активність навколо нашої планети.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що грузинські фахівці збираються культивувати на Марсі виноград після того, як четверту від Сонця планету колонізують.

Для вивчення можливості вирощування лози на Марсі планується створити робочу групу за участю держструктур, освітніх і дослідницьких установ.

Повідомляється, що спеціально для здійснення цих планів, в одному з тбіліських готелів створюється перша в регіоні урбаністична вертикальна теплиця-лабораторія, яка почне роботу з вересня. В ній будуть вирощувати, досліджувати і розвивати спеціальні сорти виноградної лози, які більш пристосовані до выживаниях в умовах суворого клімату.

Такий проект, вважають його автори, "важливий для позиціонування країни не тільки в процесі становлення регіональних технологічним хабом, але і для популяризації найдавнішої історичної та культурної спадщини Грузії".