Нещодавно, 27 липня, коли весь світ спостерігав "кривавий Місяць" і велике протистояння Марса, уфологи отримали тривожний сигнал від інопланетян, в якому ті заборонили людям залишати Землю.

NASA, ESA та інші космічні агентства змогли розшифрувати це послання, інакше як пояснити рішення науки щодо МКС, вважають уфологи.

Зокрема, експерти нагадують, що NASA і Роскосмос повідомили про необхідність повернути МКС на Землю. Також були відкладені колонізація Марса і польоти на Місяць.

Противники науки зробили висновок, що, спостерігаючи за життям людства, позаземні істоти шоковані війнами, навмисне створеними епідеміями та злиднями. Щоб всі ці біди не поширилися за межами Землі, прибульці переконливо рекомендували людям не залишати свою планету, стверджують уфологи.

Популярні новини зараз

Газ, дрова чи пелети: як українцям дешевше зігрітися взимку

Перехворіли можна не вакцинуватися? Доктор Комаровський зруйнував поширені міфи про covid-19

Кіркоров освідчився Лорак у коханні, комуналка в опалювальний сезон, "поповнення" у Мірзояна і Матвієнко - головне за ніч

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Однак в цій версії є кілька нестиковок. По-перше, в космосі залишається дослідницький комплекс Китаю. По-друге, нові польоти людей за межі нашої планети ніхто не скасовує, інформують ЗМІ.

Нагадаємо, до сих пір ходить багато містичних історій щодо першої купюри США номіналом в один долар. Згідно з деякими даними, грошову одиницю розробляв містик і за сумісництвом художник Микола Реріх, нібито саме він завдав все загадкові символи і знаки.

Як повідомляв раніше Знай.ua, у мережі розлетілися знімки, на яких видно останки інопланетянина. Скам'яніле обличчя прибульця побачив на фотографіях NASA уфолог Скотт Уорінг.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Відомо, що показав унікальну космічну знахідку марсохід NASA.

Спеціаліст прокоментував скам'янілий об'єкт на фото. Він зазначив, що на обличчі неземного істоти видно підборіддя, широкий ніс, відкритий рот, очі, а також довгі вуха. Скотт Уорінг впевнений, що прибулець став жертвою давнього руйнування. Найімовірніше, інопланетянин замерз і скам'янів, коли зникла атмосфера. Також уфолог звернув увагу на те, що голова прибульця виглядала роздавленою чимось.

Також Знай.ua писав про те, що неодноразово фахівці з НЛО попереджали скептиків, що інопланетні істоти можуть безперешкодно прилітати на планету, коли відбуватиметься сонячне або місячне затемнення. Саме в ці періоди відбуваються найважливіші події, приховані від людських очей, зате наслідки нам видно практично відразу.