На поверхні Місяця було виявлено величезне джерело світла, яке випускала невідома пляма.

Знайшов його дослідник з Німеччини, повідомляє vladtime.

Зовні сигнал схожий на проблисковий маячок, а діаметр об'єкта становить 100 кілометрів. На думку уфологів, швидше за все, інопланетяни посилали в космос якесь повідомлення, яке поки не піддається розшифровці.

Нещодавно на Місяці були знайдені гігантські червоточини, які можуть вести до центру земного супутника. Деякі дослідники кажуть, що ці тунелі риють роботів, які намагаються забезпечити доступ до ресурсів Місяця під керівництвом представників позаземних розумних цивілізацій. Багато хто вважає, що тунелі виникли на Місяці з природних причин.

Популярні новини зараз
Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам Летальність приблизно 52%: ВООЗ застеріг про спалах небезпечного вірусу Зайвий раз не помиєшся: з 1 травня піднімають ціни на водопостачання – скільки заплатимо Які електроприлади "тягнуть" найбільше - зараз це дуже важливо знати
Показати ще

Нагадаємо, що єдиний супутник Землі на відміну від неї зовсім не захищений від метеоритних ударів, адже Місяць не має атмосфери. Телескопам ESA вдалося зафіксувати, як протягом 24 годин на поверхню супутника Землі впало два метеорита. Удари зафіксували 17 та 18 липня, повідомляє ресурс Space.

Метеорити, судячи з усього, є фрагментами метеорного потоку альфа-Капрікорніди. На поверхні Місяця, як можна помітити на кадрах з відео, вони виглядають як досить яскраві, сильні спалахи.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", представники NASA показали ролик, на якому можна помітити баталії невідомих істот. Вчений Джеффрі Марсі заявив про те, що 9 липня поблизу Сонця вчені зафіксували справжню "космічну війну". Передбачається, що в космічному просторі існують конкуруючі цивілізації.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що дивовижну фотографію з червоної планети надіслав NASA Mars Reconnaissance Orbiter. Зараз на Південний полюс марса поступово приходить весна і Сонце розтоплює крижану шапку з вуглекислого газу, яка покриває цей регіон.