Американське космічне агентство NASA вирішило відправити людей у космічний тур, та показати, що ви побачили, опинившись на відстані понад тисячу світлових років від блакитної планети.

Переглядаючи відео, яке опублікували на офіційному YouTube-каналі, ми можемо відчути учасником космічної експедиції і ширяти десь далеко між зорями і серед сяючих вогнів/


Це візуалізація польоту через туманність Оріона, виконана за допомогою даних із космічних телескопів "Габбл" і "Спітцер", – пояснили фахівці космічної адміністрації. – Контраст між видимим і інфрачервоними видами туманності досліджується з використанням двох просторово-узгоджених тримірних моделей.


Туманність Оріона – найяскравіша з-поміж інших, її видно навіть неозброєним оком на нічному небі. Вона розташована у Чумацькому шляху на відстані понад 1300 світлових років від Землі. Її поверхня більш як у чотири рази перевищує площу Місяця.

Популярні новини зараз
Пенсіонери звільняються від комунальних платежів: хто має право не платити жодної копійки Злидні чи гідна старість: якою пенсією "віддячать" українцям, які працювали за копійки Обмежено придатним в армії знайшли важку роботу: куди відправлять після мобілізації З травня тариф на електроенергію може зрости на 64%: пільгові тарифи зникнуть
Показати ще

За майже тридцять років роботи телескоп "Габбл", спільний проект NASA і Європейського космічного агентства (ЄКА), надіслав на Землю понад мільйон зображень небесних об'єктів: зірок, туманностей, галактик, планет. Щомісяця він генерує майже 480 ГБ інформації.

"Із запуском таких телескопів, як "Габбл" і "Спітцер", – каже Іван Крячко, завідувач відділу Головної астрономічної обсерваторії НАНУ, – дослідження космосу наче дістали нове дихання.

Наземні телескопи не забезпечують усієї потреби в інформації, адже наша атмосфера пропускає лише певну частину всього спектра електромагнiтного випромiнювання, що надходить вiд космiчних об'єктiв. Телескоп "Габбл" показав можливості спостережень у діапазоні від ультрафіолетового до інфрачервоного спектів. "Спітцер" став четвертим і останнім апаратом із серії "Великі обсерваторії", він призначений для спостереження космосу в інфрачервоному діапазоні".

Як раніше повідомляв "Знай.ua", американське аерокосмічне агентство NASA анонсувало, що відправить на Марс невеликий вертоліт в рамках місії "Марс-2020".