Історик марихуани і журналіст Девід Бейненсток переконаний, що саме конопляне масло стоїть за біблійними чудесами Ісуса Христа. В одному з інтерв'ю Девід додав, що “Історичні записи доводять, що конопля була широко доступна в ті часи. Тодішні люди повинні були знати, як її вирощувати і використовувати в медичних цілях".
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Також історик знайшов незаперечний доказ на користь своїх слів. Як виявилося, у книзі "Вихід" глава 30, вірші 22-25 розповідають про те, як правильно виготовити конопляне масло.
Професор класичної міфології Бостонського університету Карл Рук згоден з висловлюваннями свого колеги: "Немає сумнівів, що конопля грала помітну роль в іудаїзмі". Карл також упевнений, що тоді конопля була легкодоступною, і в цьому немає нічого поганого.
Нагадаємо, що до палеонтологам потрапив фрагмент бурштину, в якому збереглися останки вылупившейся змії крейдяного періоду.
Про знахідки розповідається в статті, опублікованій журналом Science Advances.
Останки датовані віком 98,8 млн років тому – серединою крейдяного періоду. Крихітна змійка довжиною 48 мм ідентифікована як представник раніше невідомого (і, зрозуміло, вимерлого) виду Xiaophis myanmarensis.
Як повідомляв Знай.uа, величезна частина Індійського океану, в якій немає кисню і життя поступово збільшується.
"Мертва зона" розміром в 1 млн кв. км. починається на глибині 100 метрів і закінчується на глибині більше 1,5 кілометрів, а вся ця площа просто позбавлена кисню.
Дослідник з Нью-Йоркського університету Абу-Дабі (ОАЕ) Зухейр Лашкар вважає, що мертве пляма в Індійському океані значно перевершує інші кліматичні катастрофи, і збільшується з кожним днем все швидше.
Також Знай.uа писав, що Астрономи з інституту Карнегі відкрили 12 нових супутників самої незвичайної планети - Юпітера. Завдяки цій знахідці кількість супутників у газовій планети досягло 79.
Нові супутники виявлені під час дослідження області за орбітою Юпітера — астрономи вважають, що там може знаходиться ще одна планета. Космічні тіла підтверджують цю теорію своєю траєкторією, на яку діє сильне гравітаційне поле.