Дослідники виявили спецію, яку можна використовувати для лікування ракової пухлини - нейробластоми.

Про це повідомляє Express. Для створення препарату використовують наночастинки, що містяться в куркумі. Нейробластома, як правило, розвивається у дітей молодше 5 років. Куркума зможе знешкоджувати злоякісні клітини.

Таке лікування буде менш токсичним і неприємним для пацієнтів, ніж традиційний метод - хіміотерапія.

"Високоін'єкційна нейробластома може бути стійкою до традиційної терапії, а виживаність дуже низькою. Це дослідження демонструє новий метод лікування цієї пухлини без токсичною агресивної терапії, яка також може мати пізні наслідки для здоров'я пацієнта ", - розповіла автор дослідження з Університету Центральної Флориди Тамара Дж . Уестморленд.

Популярні новини зараз

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Колишня дружина Притули розповіла про домашнє насильство: "Перший раз він вдарив мене..."

Українці потролили Фреймут за "дуель" з Катериною Кухар на "Танці з зірками": "Лебідь і Буратіно"

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Показати ще

Куркумін і раніше використовували при виготовлення препаратів, але в цей раз його вперше з'єднали з наночастинками. Він ефективно бореться з клітинами нейробластоми і практично не впливає на здорові.

Нейробластома зазвичай розвивається поблизу нирок. Надалі пацієнт втрачає слух і призводить до інвалідності, навіть після успішного курсу лікування. Часто симптоми повертаються знову.

Але говорити про створення препарату ще рано. Дослідники проведуть ряд тестів на тваринах та лабораторні тести.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, вченим вдалося наблизитися до розробки ефективного методу лікування хвороби Альцгеймера.