Здоров'я її чоловіка дуже важливе для жінки, і в першу чергу воно пов'язане з харчуванням. У цій добірці ти дізнаєшся повний список продуктів "вбивць" для твого чоловіка. Передає Clutch.

Морепродукти

Морепродукти, такі як креветки і деякі види риб часто забруднені пестицидами, що збільшує у чоловіка кількість жіночих гормонів і може призвести до... появи жиру в області грудей.

Консерви

Популярні новини зараз

Григорія Чапкіса провели в останню путь: море квітів та сліз, камери і скорботний Зеленський

Настя Каменських з подружкою залишилися без штанів, хвалячись розкішними ногами

Анастасія Приходько показала життя багатодітної матусі одним фото: запарилася з борщем

Кароль в Казахстані проговорилася про почуття до Балана: "Наші серцеві струни"

Показати ще

Консерви містять велику кількість бісфенолу А, а цей продукт заповнений величезною кількістю естрогену.

Полуниця

Продукти з їстівної шкіркою теж містять пестициди у величезній кількості. В першу чергу мова йде про полуниці, вирощувані в промислових масштабах. Також до таких продуктів відносяться інші фрукти, такі як яблука, черешню, вишню і персики.

Ковбаси та сири з супермаркету

Ковбасу і сир з магазину поміщають в упаковку, зроблену з полівінілхлориду. Цей продукт призводить до неприємних гормональних зрушень, тому краще купувати м'ясо, загорнуте в коричневий папір.

Соєві продукти

Соя — це продукт, що містить рослинні естрогени. Ці продукти схожі на ті, які відповідають за появу у жінок вторинних статевих ознак. Чоловіки, які активно вживають соєві продукти можуть помітити у себе появу жіночих характеристик.

Пиво

Часте вживання цього напою може сприяти у чоловіків збільшенню грудей за жіночим типом. Практично всі алкогольні напої впливають на здатність печінки позбавлятися від надлишку естрогену.

Буряк

Буряк, як і багато інші коренеплоди, містить сполуки, які підтримують здоровий рівень естрогену в організмі. Якщо у чоловіка є гормональний дисбаланс, рівень жіночого гормону може підвищуватися при споживанні великої кількості буряків.

Коров'яче молоко

Молоко і молочні продукти часто накопичують велику кількість жіночих гормонів естрогену і прогестерону, які пригнічують чоловічий тестостерон. Краще вибрати органічне молоко від корів, які пасуться на пасовищах і вигодуваних без застосування хімії, або козяче молоко.

Лляне насіння

Льон містить лігнін, який імітує дію естрогену і знижує рівень тестостерону. Чоловікам краще споживати омега-3 у формі риб'ячого жиру, який не впливає на тестостерон.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", іспанські репродуктологи з'ясували, що регулярне споживання мигдалю, фундука і волоських горіхів здатне поліпшити рухливість сперматозоїдів і збільшити їх концентрацію в спермі.