Захоплююче дослідження пройшло під керівництвом Королівського коледжу в Лондоні. В результаті дослідження вдалося скоротити кількість слухових галюцинацій у людей, які страждають на шизофренію.

Слухові галюцинації є одним з найбільш проблемним симптомом шизофренії, оскільки приблизно у чверті пацієнтів їх неможливо прибрати жодним лікуванням. У новому дослідженні перевірялася нова методика візуалізації голосів, де брало участь 150 хворих на шизофренію людей, яким не допомогли ні один з методів лікування. Методика полягає у створенні аватара для кожного окремого голосу в голові.

Волонтери були поділені на дві групи по 75 чоловік, перша група пройшла аватарную терапію, а друга традиційне лікування. В процесі проходження такої терапії пацієнт розмовляв з терапевтом і голосом в голові, що в кінцевому підсумку призвело до можливості протистояти агресивним або критичним пропозицій аватара.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам нарахують по 940 гривень надбавки: пощастить, як завжди, не всім Реінкарнація "Славути": оновлений ЗАЗ може втерти носа навіть преміальним іномаркам Абоненти збунтувалися проти "Київстар": не хочуть доплачувати за гігабайти, якими не користуються Готуйте гаманці: українцям за лічені дні підвищать тарифи на комуналку, що подорожчає
Показати ще

По закінченню 12 тижнів було проведено контрольне тестування, яке показало, що волонтери легше переносять слухові галюцинації, меншість групи повідомило про повне зникнення галюцинацій через три місяці терапії. Що стосується традиційного методу - він був на так ефективний, порівняно з першим.

Раніше NASA опублікувало відеоролик, в якому були показані моменти створення ураганів, що завдали величезної шкоди всьому світу. Вчені відзначають, що вивчення чинників утворення ураганів дає шанс передбачити їх появу. Стежити за траєкторією вітрів цілком можливо з допомогою моніторингу руху частинок пилу і вологи (тобто аерозолів), а комп'ютерні моделі допомагають скласти прогноз і місце створення урагану.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені розповіли, від яких книг дурнішають.