Італійські вчені впевнені, що сміх здатний продовжити життя і поліпшити його якість. Щоб сміх мав оздоровчий ефект, потрібно сміятися щодня. Для того, щоб жити довше, треба щодня сміятися не менше 30 хвилин.

Лікарі неодноразово підкреслюють, що сміх вібраціями нормалізує кровообіг і моторику внутрішніх органів, зокрема печінки, серця та легень. Статистичні дані вказують на те, що сучасна людина сміється на 10 хвилин менше, ніж люди, які жили 500 років тому.

Дослідники з Інституту психосоматичної медицини Riza переконані, що сміх особливо важливий для тих, кому вже виповнилося сорок. Під час цього відбувається викид адреналіну і посилюється імунний захист.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що вчені розповіли, як жити довго і в здоровому глузді. Французькі вчені з'ясували, як можна продовжити своє життя без фінансових витрат. Спосіб, про який йде мова, зовсім не вимагає яких-небудь вкладень коштів.

Популярні новини зараз
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Показати ще

Нова робота вчених підтверджує раніше висловлювану гіпотезу про те, що для довгого життя необхідно менше їсти. Як переконують дослідники, голодування робить життя довше. Зокрема, вони говорять, що зменшення кількості калорій в щоденному раціоні продовжує життя. В рамках 10-річного проекту з'ясувалося, цей спосіб ефективний. Вчені проводили дослід на лемурах. В ході експерименту вони зменшили калорійність денного раціону тварин на 30%.

В результаті тривалість життя лемурів збільшилася вдвічі порівняно з групою тварин, яка харчувалася як зазвичай. Більш того, фахівці з'ясували, що зменшення калорійності раціону дозволяє знизити ймовірність виникнення вікових захворювань, таких як рак або діабет. Також вчені з Франції відзначили, що фізична активність лемурів, які менше їли, залишалася на більш високому рівні, ніж у інших родичів.