Прихильники теорії змови впевнені, що за Нептуном ховається планета "Х", яка неминуче зіткнеться в Землею, тим самим знищивши її.

У тому, що планета Нібіру стане причиною смерті всього живого, впевнений колишній співробітник Геологічної служби Сполучених Штатів Ітан Троубрідж. Згідно з розрахунками ученого, планета Х підібралася до нас критично близько, тому її гравітаційне поле може спровокувати десятки природних катаклізмів ще задовго до зіткнення.Алтайський дослідник і письменник Андрій Коробейщиков заявив, що всього через п'ять років нашій планеті може прийти кінець. Все, що на ній знаходиться може зникнути. І причиною цього є природні катаклізми. За словами експерта, природа останнім часом немов намагається стерти людство з лиця Землі. Він додав, що планета фактично здригатися від постійних катаклізмів, терзати Землю нішівною силою.

Троубрідж заявляє, що мова йде про виникнення гігантських розломів в земній корі і виверженні супервулканів. Дослідники вважають, що швидше за все масштабна катастрофа візьме свій початок з Єллоустонського вулкана. Частина вчених вважає планету Нібіру вигадкою, а тому впевнені, що планеті нічого страшного не загрожує. У всякому разі, проблема прийде не ззовні.

Популярні новини зараз

Маша Полякова захотіла Майбах за 5 мільйонів, тому що у неї болять ноги, патлатий наречений запропонував тільки руку

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Друга ж група вчених упевнена, що планета Х дійсно існує і несе серйозну загрозу для існування Землі. При цьому варто відзначити, що переконливих доказів того, що Нібіру є в природі, до сих пір ніхто не надав.Представники NASA показали ролик, на якому можна помітити баталії невідомих істот. Вчений Джеффрі Марсі заявив про те, що 9 липня поблизу Сонця вчені зафіксували справжню "космічну війну". Передбачається, що в космічному просторі існують конкуруючі цивілізації.

Нагадаємо, в космосі знайшли об'єкти зі світу мертвих.

Як повідомляв "Знай.ua" Нonda поховала найпопулярнішого робота-гуманоїда.

Також "Знай.ua" писав, NASA вперше відправить голосового помічника у космос.