Алтайський дослідник і письменник Андрій Коробейщиков заявив, що всього через п'ять років нашій планеті може прийти кінець. Все, що на ній знаходиться може зникнути. І причиною цьому є природні катаклізми.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

За словами експерта, природа останнім часом немов намагається стерти людство з лиця Землі. Він додав, що планета фактично здригатиметься від постійних катаклізмів, які терзатимуть Землю нишівною силою.

"Світ здригається від ураганів, повеней, пожеж та інших стихійних лих. Але люди вперто закривають очі на ці факти. Ми з вами будемо свідками різного роду потрясінь і катаклізмів. І це факт, від якого вже нікуди не сховаєшся", — вважає він.

За словами Коробейщикова, Земля зараз буквально тріщить, ось-ось і вона лопне. Поки планета ще намагається балансувати, стримуючи руйнівні процеси. Але як довго це буде відбуватися — невідомо.

"Може рік, а може сто або тисячу років, а може і місяць. Цілком можливо, що нам не судилося побачити навіть онуків", — сказав він.

Популярні новини зараз
Російські загарбники надіслали ешелон старовинних танків Т-62: "пам'ятка" з'явилася на вокзалі в Мелітополі Війна закінчиться, коли Україна відвоює свої адміністративні території — голова ГУР Буданов Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

Дослідник підкреслив, що якщо люди далі будуть ставитися до природи споживацьки, почнуться незворотні процеси, які приведуть до вимирання людства. Причому мова йде не про століття, а про найближчі п'ять років.

Варто відзначити, що раніше представники NASA показали ролик, на якому можна помітити баталії невідомих істот. Вчений Джеффрі Марсі заявив про те, що 9 липня поблизу Сонця вчені зафіксували справжню "космічну війну". Передбачається, що в космічному просторі існують конкуруючі цивілізації.

Марсі зазначає, що йому і його колегам вдалося відкрити безліч екзопланет. Астрономи підкреслили, що в небесному просторі постійно відбувається активна діяльність, яку жителі Землі просто не помічають. Напередодні експерт отримав відомості від працівника Грін-Бенк. Чоловік заявив, що біля Сонця спостерігаються якісь аномалії. Незвичайну активність зафіксували 9 липня.

Для підтвердження дивовижного факту фахівці з NASA опублікували відеоролик. Протягом всього відео можна побачити, як біля світила почалася "космічна війна", противники "обстрілюють" один одного променями. Користувачі вважають, що видовище можна аргументувати тим, що конкуруючі інопланетні цивілізації вступили в протистояння за вплив над Землею.

Разом з тим варто відзначити, що група вчених заявила, що кінець світу вже не за горами, адже глобальне потепління забирає своє. Експерти налякані тривожними сигналами, які доходять до нашої планети з різних куточків космосу.

Багато експертів вважають, що кінець світу вже близько. Про це свідчить те, що Земля почала різко нагріватися зсередини, а на Гаваях чути "трубні" звуки. Вперше підозрілі трубні звуки були зафіксовані на Гаваях, коли сталося виверження вулкана Кілауеа.

Пророцтва про кінець світу: якому з них вірити?

Нагадаємо, в космосі знайшли об'єкти зі світу мертвих.

Як повідомляв "Знай.ua" Нonda поховала найпопулярнішого робота-гуманоїда.

Також "Знай.ua" писав, NASA вперше відправить голосового помічника у космос.