Експерти назвали перспективні технології, які стануть справжнім проривом в науці. Однією з них, за їх оцінками, стане виготовлення цифрового імпланта мозку, що дозволяє бачити нейронний пил.

Проект DAPRA з вкладеннями в 65 млн доларів протягом 2018 року представить результат своєї праці - імплантат головного мозку. Завдяки своїм розробкам вчені створили можливість вловити сигнали нейронної пилу і викликати нейрони.

Крім того дослідники мають намір вивчити невикористовувані центри мозку і отримати йдуть від них сигнали. Фахівці спробують перетворити думки людини в текст. Розглядається можливість створення міні-мозку з людських стовбурових клітин.

Популярні новини зараз
Платіжки за травень не порадують: постачальник газу підвищив тариф Змії пішли в атаку на українців: як запобігти укусам і чи існує ефективний антидот Не дуже "стародавня", але безбожно дорога: як виглядає монета в 50 копійок, яка може озолотити Готуйте свої гаманці: українцям з 1 липня збільшать виплати, кому пощастить
Показати ще

Також недавні дослідження міжнародної групи вчених показали, що крім соціальних причин на ступінь емоційної чутливості впливають і деякі індивідуальні особливості фізіології. Зокрема, в ході дослідження вдалося встановити, що емоційна скупість деяких чоловіків пов'язана з обсягом сірої речовини в передній острівцевих частці великого мозку.

Згідно з результатами досліджень учених з Німеччини, Великобританії і Швейцарії, така поведінка (callous and безпристрасне умовах traits, CU) характеризується відсутністю емпатії (здатності співпереживати емоційного стану іншої людини), нехтуванням почуттями інших людей і нездатністю відчувати каяття або провину.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що пивний живіт - не ваша вина.