Ти забудеш про недосип: вчені відкрили секрет

поділитись
Тобі допоможе розклад

Вчені з Медичного коледжу Альберта Ейнштейна виявили, що правильно складений розклад нічного відпочинку людини і суворе дотримання циркадних ритмів дозволяє значно поліпшити продуктивність людини і дозволить відчувати себе бадьорим і здоровим.

Але все ж поза уві сні також важлива для того, щоб підтримувати правильне положення голови та шиї, потрібні спеціальні подушки.

Для найбільш повного і швидкого розслаблення вчені з Національного фонду сну радять підкладати подушку під ноги у тому випадку, якщо людині комфортніше спати на спині.

Найгірше становище для відпочинку вчені вважають сон на животі.

Під час такого відпочинку організм і внутрішні органи людини відчувають серйозну навантаження, і існує великий ризик прокинутися з онемевшими руками або ногами.

Так, ні для кого не секрет, що хронічний недосип не йде на користь людині. Однак зараз медики стверджують, що такий розпорядок несе в собі смертельну небезпеку. Причому не тільки для того, хто вибирає такий ритм власного життя.

Як раніше повідомляв "Знай.uа", Повноцінний сон необхідний нам для того, щоб виконувати повсякденні справи, а недосипання загрожує нам діабетом, серцево-судинними захворюваннями, ожирінням і депресією. У нас є для вас 7 лайфхаков, як повернути бадьорість при недосипанні.

Автор матеріалу: 
Евгения Фрусевич
Теги: 
Сон, секрет вчені
Вчені розповіли, скільки потрібно сміятися, щоб жити довше
0
0
06:21 19.07.2018
Це сама дивна планета в нашій галактиці
0
0
16:15 18.07.2018
Компанія дивує світ незвичайними реениями
0
0
14:10 18.07.2018
"Це дослідження показує, що алмаз, ймовірно, не такий вже і екзотичний мінерал"
0
0
20:12 17.07.2018