Нещодавні експерименти, проведені в Китаї, Японії, Південній Кореї, Європі та США, показали, що тварини з пересадженим свинячим органом живуть протягом кількох років.

Також в Китаї знаходиться перший у світі промисловий завод по виробництву клонованих поросят. В Інституті біотехнологій щорічно виробляється близько 500 свиней. Крім головного заводу, існує безліч менших фабрик.

Потреба в органах з'явилася після заборони в Китаї використовувати органи страчених злочинців для пересадки. За словами директора Дослідницького центру по вивченню метаболічних захворювань у Медичному університеті Нанкіна в провінції Цзянсу, в країні існує величезний попит на операції по пересадці з-за великої кількості хворих.

Органи свині найбільш підходять для трансплантації. У Китаї в листопаді минулого року успішно пройшла пересадка печінки свині мавпі.

Популярні новини зараз
Життя стане солодшим без цукру: в Україні супермаркети оновили ціни на сіль, майонез та кетчуп Астролог побачив у травні "лихо" для України Два тарифи на воду: нові ціни встановили для мешканців багатоповерхівок та приватного сектору Спіймали на вулиці та примусово відвезли в ТЦК: українцям розповіли, як себе поводити
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що медики розвінчали основний міф про воду.