У Кейптауні, Південна Африка, 20-річного Кемерона Вілсона засудили до довічного ув'язнення за вбивство та зґвалтування п'ятьох дітей.

Почувши вирок, маніяк посміхнувся та почав аплодувати. Громадськість обурила реакція вбивці на рішення суду та його повна байдужість до своїх вчинків. З зали суду Вілсон виходив у наручниках, але з посмішкою.

Психіатр зазначив, що підсудний небезпечний для суспільства і йому байдуже, скільк років він проведе за ґратами.

Останньою жертвою Вілсона була 18-річна Лекіта Мур. Він зґвалтував дівчину, після чого вдарив її ножем 98 разів.

Популярні новини зараз
Колишня зірка "Квартал 95" Олена Кравець знищила дочку лише однією фразою: навіть психолог не допоміг Скільки доведеться платити за електроенергію з 1 березня: тариф не для всіх буде однаковим Повістки чекати не обов'язково: чоловікам пояснили, хто має сам прийти в ТЦК Технічний збій чи привід для хвилювання: чому "Резерв+" перетворює українців на порушників
Показати ще

Одна з жертв маніяка, яка вижила, розповіла, як поверталась додому з 16-річною подругою, а Вілсон наставив на них пістолет та наказав йти у поле. Там він зґвалтував та спалив одну дівчину, іншій вдалося втекти.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Кардіффі оголосили вирок брату та сестрі, які разом ґвалтували дітей.