Дослідники зареєстрували час, з яким смерть людини проходить по клітинам від самоліквідації критичної хвилі. Вона рухається, як з'ясувалося, з направленням 30 мікрометрів в секунду.

Наукові співробітники Університету Стенфорда виміряли швидкість смерті. За їх словами, тригерні хвилі лише зараз починають розглядати в регуляції клітин. Для проведення досвіду експерти застосували цитоплазму і рідина всередині клітини, взяту з яйця жаби. Далі її переміщали в тефлонові трубки, після чого йшов процес запрограмованого знищення клітин. За допомогою спеціальної техніки вчені дивилися, як саморуйнування клітини перемістило довжину трубки.

Нагадаємо, експерт і шукач підводних скарбів Даррел Міклос заявив, що знайшов у Бермудському трикутнику невідоме судно. Спеціаліст шукав затонулі кораблі по карті астронавта NASA Гордона Купера. Він її склав ще в 1960 році, орієнтуючись на магнітні аномалії в Карибському морі.

"Ми працювали на Багамах в районі затонулих кораблів, пов'язаних з англійським капітаном Френсісом Дрейком. Але те, що я побачив, шокувало. Утворення, яке стирчало, було найбільшим з того, що я бачив у природі. Для залишків після корабельної катастрофи він був занадто великим. Є крутий обрив. І з нього стирчать 15 об'єктів, схожі на корабельні гармати. Але вони занадто великі. Розташовані групами по п'ять штук у трьох різних місцях. Це не схоже на природне утворення або результат діяльності людини", – розповідає Міклос.

55-річний Даррелл почав детально вивчати замітки і карти Купера. Він з'ясував, що астронавт писав не про кораблі, а про "невизначені предмети". Це прямо вказує на те, що він цілком міг мати на увазі щось інше, а не морські судна.

Крім того, Купер часто розповідав історії про НЛО і вважав, що багато технологій уряду отримали з інших планет. За життя він пілотував Mercury-Atlas 9 Faith 7 і став першою людиною, яка спала в космосі і літав туди двічі.

Нагадаємо, вчені розкрили секрет єгиптян, що хвилювало кожного.

Як повідомляв Знай.ua, кінець світу через два тижні: вчені просто вбили своїм прогнозом.

Також Знай.ua писав, команда вчених з Каліфорнійського університету, медичного інституту Говарда Хьюза і університету Джона Хопкінса, США створила тривимірну карту високої чіткості мозку фруктової мухи.