Вчені з Китаю знайшли величезного комара. Відомо, що розмах крил цього монстра сягає 11,15 сантиметрів. Цей екземпляр на сьогодні є найбільшим серед даного виду комах.

Про це стало відомо завдяки повідомленням китайських ЗМІ.

Москіта знайшли в горах південно-західної провінції Сичуань у серпні минулого року під час експедиції, організованої ентомологом Чжао. Він є куратором Музею комах Західного Китаю в місті Ченду, де в травні представить свою знахідку.

Спеціаліст витратив кілька місяців на детальне вивчення комахи, щоб остаточно переконатися в тому, що вона претендує на звання найбільшої.

Популярні новини зараз

Горбунов після зустрічі з Катериною Павленко з Go_A зібрався на Євробачення: "Голос є!"

Настя Каменських в купальнику показала груди з незвичайного ракурсу: "Окреме захоплення"

Дружина Віктора Павліка Репехова після пологів показала, як звикається зі статусом мами: "Михайлик їсть, і я хочу"

Полякова, Єфросиніна, Каменських та Сумська: як виглядають улюблениці українців без макіяжу

Показати ще

Комар відноситься до сімейства довгоніжок, до виду Holorusia mikado. Вперше подібні представники москітів були виявлені в Японії британським ентомологом Джоном Вествудом в 1876 році. Проте зазвичай розмір їхніх крил становить близько восьми сантиметрів.

Незважаючи на те, що такі комарі мають страхітливий вигляд, вони не відносяться до розряду кровососів, погано літають та не представляють шкоди. У Музеї комах Західного Китаю, де знайденого комара представлять публіці, знаходяться понад 700 тисяч особин комах з 40 країн світу.

Нагадаємо, раніше у верблюдів виявили "хворобу зомбі", якою може заразитися людина. Мова йде про губчасту енцефалопатію, яка призводить до дегенеративних змін у головному мозку та в більшості випадків до смерті.

Європейські ветеринари виявили кілька ферм на півночі Алжиру, де містяться верблюди з губчастою енцефалопатією - страшним захворюванням мозку, яке нерідко призводить до смерті. Зараженими виявилися три відсотки від загального числа досліджених особин - за мірками науки це велика цифра.

Як повідомляв портал "Знай.uа" колективу дослідників з Вашингтонського університету в Сіетлі вдалося з'ясувати, на яких людей сідають комарі частіше. Виявилося, що комахи орієнтуються не тільки на запах людського тіла, але так само і запам'ятовують, тих, хто їх старанніше відганяє. Для отримання таких відомостей Джеффі Рифелл та його колеги використовували два шматки тканини, один з яких мав запах людини. Комарі віддають перевагу предметам з людським запахом.