Відлік пішов: просте рівняння розкрило дату початку Третьої світової

поділитись
Дізнатися правду допоможуть не тільки уроки історії

Період довгого миру, якщо вірити назвам істориків, почався зовсім не одразу після розбитих планів нацистів. Між Другою та Третьою світовою – відносно невеликий проміжок часу, що доводять виключно сухі математичні розрахунки та прогнози.

Опираються експерти у своєму дослідженні на ключовий доказ: всі 73 роки спокоєм насправді і не пахло, траплялися поодинокі військові конфлікти.

Згідно більш оптимістичної теорії, людство втратить 85 мільйонів осіб, і тільки тоді нарешті "засвоїть всі уроки". Але насильство не буде дієвим інструментом і точно не вирішить всіх економічних проблем. Знаходяться і плюси – народи зблизяться, переважно через ядерну загрозу з боку країн-гігантів.

Епоха стримування агресії закінчиться – відповідають песимісти, натякаючи на посилення націоналізму, політичного авантюризму та ідеї переваги одного народу над іншим (простежується аналогія з "арійською расою", ідеї ті ж самі).

У тому, що ми вже знаходимося на порозі глобальної катастрофи, впевнений професор факультету комп'ютерних наук Університету Колорадо (США) Аарон Клаузет. Він проаналізував всі військові конфлікти за період із 1823 (французька інтервенція в Іспанію) і 2003 рік (вторгнення США і їх союзників в Ірак) – тобто 95 найбільших протистоянь, беручи до уваги тільки втрати.

Війни розділив на локальні і великі, в останньому списку перший – Афганістан. Тоді втратили від 15 до 26 тисяч афганських солдатів, і від 75 до 90 тисяч - втратили противники.

Найжахливішою науковець назвав Другу світову війну, котра забрала близько 16 мільйонів життів. 19 кривавих воєн були із періодичністю раз в 6,2 роки, тоді з 1914по 1939 роки починається епоха "Великого насильства" (періодичність скорочується до 2,7 років).

По закінченню Другої світової кількість конфліктів пішла на спад - нарахували всього п'ять і періодичність склала 12,8 років. Але Клаузет попереджав: не варто розслаблятися, таке довге затишшя може бути провісником бурі.

"Нинішній спокій – ілюзія.  Просто на тлі того божевілля нинішнім м'ясникам потрібно дуже постаратися, щоб вразити людство. В цілому рівень агресії за останні 100 років не сильно змінився", - підкреслив він.

Завершивши роботу над дослідженнями, він зробив висновок: максимальний розрив між Другою і Третьою світової війною може становити 205 років. Але тільки якщо в перебігу цього часу людям вдасться уберегтися від масового братовбивства можна буде сказати, що стара математична модель конфліктів перестала працювати і світ живе в умовах нового мислення.

Дивіться: НАТО vs РФ: BBC випустило фільм про Третю світову

Як повідомляв портал "Знай.ua", вчені викрили таємну релігію нацистів та натрапили на сліди скарбів Третього рейху.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
третя світова, загроза, ядерна війна
Знахідки допоможуть краще вивчити період між Х і ХІІІ вв
0
0
20:35 15.08.2018
Професор Зільбер зміг пояснити, чому люди так часто помирають зранку
0
0
04:10 14.08.2018
Вчені вирахували, як швидко тіло людини покидає життя
0
0
01:37 13.08.2018
Вчені виявили фрагмент кістки доісторичної великої тварини
0
0
23:21 12.08.2018
Сонце впливає на сексуальну активність чоловіків
0
0
21:19 12.08.2018