Досвідчений теоретик змови з Великобританії Скотт Уорінг стверджує, що протягом 20 років інопланетяни таємно працюють з британськими військовими. Про це передають закордонні джерела.

Один з кращих мисливців за НЛО Скотт Уорінг заявив, що інопланетяни 20 років працюють на Землі в підпіллі і співпрацюють з британськими військовими. Уфолог стверджує, що приховані підземні бази були розроблені спеціально, щоб приховувати факт контакту з НЛО. Нагадаємо, що раніше уфологи неодноразово говорили про те, що в США є приховані підпільні бази, де інопланетні гуманоїди проводили реорганізацію ВПС США по технології літаючих тарілок.

За даними Уорінга, американський MUFON, найбільша в світі організація, що займається дослідженням НЛО, зберігає глобальну базу даних про співробітництво з прибульцями. Виходить, що таємницю НЛО зберігають не тільки уряд США, але і Великобританії.

Популярні новини зараз

Султан Сулейман з "Величного століття" стане багатодітним батьком, дружина Халіта Ергенча щаслива

Юля "Зайка", Джессіка і Дана "напали" на колишніх Ксенії Мішиної з "Холостячки": "Дивлюся і ржу"

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Арсен Мірзоян показав свою красуню: квіти у волоссі й усмішка до вух

Показати ще

Раніше повідомлялося, що за словами експертів, два американських військових літака GeneralDynamicsF-16 Fighting Falcon воювали з НЛО. Уфологи вели спостереження за небом над паранормальної "Зона 51". Спочатку вони побачили два військових літаки, а потім помітили поруч з ними таємничий літаючий об'єкт. Вони припускають, що він має неземне походження.

Раніше портал "Знай.uа"повідомив, що американський вчений-фізик японського походження Мітіо Каку (Michio Kaku) вважає, що ми на порозі відкриття нових технологій, які "ще глибше досліджують планети і зірки" і наблизять нас до встановлення контактів з інопланетним розумом.

“Ставлю чашку кави, що до 2035 року у нас будуть докази інопланетного життя, – погоджується з ним Сет Шостак (Seth Shostak), американський астроном. Співробітник Інституту SETI. – Я налаштований оптимістично і відчуваю, що ми знаходимося на порозі вивчення чогось дійсно революційного".