Людина відчуває негативний вплив на свій організм, серйозні проблеми зі здоров'ям і надмірну дратівливість в результаті недосипання і втоми.

Про вплив снів розповіли вчені в Neuroscience.

За версією дослідників, один з типів снів є надзвичайно важливим. Людина може увійти в п'ять фаз. А сама "картинка" з'являється тільки в останній – "короткий сон". Саме він важливий для здоров'я.

Вчені відзначили, що люди, які найбільше часу проводили в "швидкій фазі" (БДГ-фаза) і давали слабкий електричний струм, а протягом дня мали низьку мозкову активність. Вона пов'язана зі страхом. За версією дослідників, достатня кількість сну з баченнями може зробити індивід менш схильним до розвитку посттравматичного стресу після якої б то не було події.

"Я думаю про сновидіння як про нічну терапію. Вони забезпечують заспокійливий бальзам, який забирає короткі відрізки нашого емоційного досвіду, тому ми найкраще відчуваємо наступний день", – розповів професор психології Університету Каліфорнії Меттью Уолкер.


Відео: як увійти у фазу швидкого сну


Як повідомляв портал "Знай.uа", мішки під очима сигналізують про різні проблеми в організмі. Існує маса способів, щоб позбутися від косметичної боку цієї недуги.