Стародавні споруди в Перу зберегли свідоцтва високих технологій невідомої цивілізації. Сучасні дослідження легко довели, що багатьом споруд і артефактів більше 10000-12000 років. Деякі знахідки змушують історію тріщати по швах, оскільки вони випереджали свій час. У цьому відео ви дізнаєтеся, якими технологіями володіло людство близько десяти тисяч років тому.

Технології, якими володіли 10 000 років тому:

Раніше портал "Знай.иа" повідомив, що в піраміді Хеопса археологи відкрили невідому раніше величезну область порожнечі. Дослідження ведуться, але поки що вчені навіть не розуміють, що може там ховатися - таємна гробниця або скарбниця, або взагалі нічого.

Популярні новини зараз

День Незалежності, Яблучний Спас і довгий вікенд: скільки вихідних матимуть українці у серпні

У Кирилівку увірвався потужний торнадо, люди молилися: аномалія налякала всю Україну

Марічка Падалко потрапила в неприємну ситуацію на відпочинку під Одесою: "Закрийте рот"

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

Одне з 7 чудес світу, піраміда Хеопса, побудована близько 4,5 тисячі років тому.Гігантська споруда повно таємниць: вчені досліджують його вже двісті років і зуміли виявити лише три кімнати - фараона, його дружини і скарбницю. Всі кімнати виявилися порожні, але розграбованими вони не виглядають.

Секретами пронизані і стіни піраміди. Канали і таємні ходи ведуть кудись глибоко під землю, пробратися куди зараз немає ніякої можливості.