За попередніми даними, вчені з американського госпіталю Норсвелл Хелс в Хантінгтоні з'ясували, що щоденний прийом невеликих доз аспірину знижує ризик розвитку раку яєчників. Про це поінформувало видання MedicalXpress.

Експерти провели 13 досліджень, в яких прийняло участь понад 750 тисяч жінок. Лікарі цікавилися, як часто пацієнтки вживали аспірин і такі нестероїдні протизапальні препарати, як ібупрофен і напроксен.

Вченим вдалося з'ясувати, що вживання аспірину в малих кількостях скорочує ризик захворювання раком яєчників на 10%.

"Результати роботи підтверджують, що аспірин може зменшити ризик захворювання на рак яєчників, однак, перш ніж рекомендувати його до щоденного вживання, необхідно провести ще ряд досліджень", — повідомила один з авторів наукової роботи Шеллі Туорогер.

Популярні новини зараз
Виплати 1200 та 2200 гривень: хто може розраховувати на підтримку від держави Українці можуть отримати виплати від 2 міжнародних організацій Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати
Показати ще

У рамках іншого дослідження Гавайського університету в Гонолулу і центру Моффітта вдалося з'ясувати, що показник виживаності у жінок при діагностуванні у них онкологічних захворювань більше на 30%.

Знай.uа нагадує, щороку в Україні з'являється 100 тисяч онкохворих. За статистикою, більше мільйона людей вже зараз страждають від раку і, на жаль, він займає третю позицію в списку причин смертності.

Яка існує профілактика і діагностика на різних стадіях, пояснила в ексклюзивному коментарі порталу "Знай.uа" Ірина Кричинская.

Також нагадаємо, міжнародна група вчених з Каліфорнійського департаменту здоров'я провела серію досліджень, у результаті яких прийшла до висновку, що популярна звичка, яку багато хто вважає абсолютно нешкідливою, провокує таке смертельне захворювання як онкологія.

Так, мільйони людей по всій планеті навіть не здогадуються, яку небезпеку наражають себе, лягаючи спати разом зі смартфоном.

Раніше ми писали, що італійські вчені впевнені, що сміх здатний продовжити життя і поліпшити її якість. Щоб сміх мав оздоровчий ефект, потрібно сміятися щодня. Для того, щоб жити довше, треба щодня сміятися не менше 30 хвилин.