Популярна російська блогер і телеведуча Альона Водонаєва відома своїми імпульсивними висловлюваннями і оголеними фотографіями в соціальній мережі Instagram. Нещодавно знаменитість показала дуже відверте відео, де засвітила все, що дала їй природа. Під дивним роликом артистка зізналася, що хоче вивести на чисту воду чоловіка малознайомої подруги.

Жалко так одну дурочку. Вышла замуж за парня из нашего шоу-бизнеса, а он мне смски написывает. Причём сколько с ней встречается, столько и написывает. Эх, с одной стороны женская солидарность шепчет - «расскажи ей, покажи». С другой - не хочу лезть не в своё дело. Она же сама такого выбрала, значит заслужила. Или сосет плохо, тут уж не разобрать. Кстати, у меня назрели вопросы, на этот счёт. 1. Малознакомой ( читай - незнакомой! ) женщине вы рассказали бы о ситуации? 2. А если бы узнали, что подруге муж изменяет? Рассказали бы? 3. А если её муж вам пишет?! Ваши действия?

A post shared by Alena Vodonaeva (@alenavodonaeva) on

"Шкода так одну дурочку. Вийшла заміж за хлопця з нашого шоу-бізнесу, а він мені смски пише. Причому скільки з нею зустрічається, стільки і піше.
Ех, з одного боку жіноча солідарність шепоче - «розкажи їй, покажи». З іншого - не хочу лізти не в свою справу. Вона ж сама такого вибрала, значить заслужила. Або погано смокче, тут вже не розібрати.
до Речі, у мене назріли питання, на цей рахунок.
1. Малознайомій ( читай - незнайомій! ) жінці ви розповіли б про ситуацію?
2. А якби дізналися, що подругу чоловік зраджує? Розповіли б?
3. А якщо її чоловік вам пише?! Ваші дії?", -поцікавилася Водонаєва. Фолловери залишилися в шоці: "А ваш чоловік в курсі?", "Написують тільки тому що , судячи по твоїм фото і відео як оце ти легкодоступна !!!", "Дом-2 ,як тавро.", "Що це таке????? Що за волосся і нігті лобок бля? Де елегантність і скромність.", "Чому таке відео??що це означає?чоловік,дорослий син не бачать??", "Навіщо себе до рівня повії опускати.".

Популярні новини зараз

На 101 році життя помер політик, який мав вплив на президента РФ: "Ти не правий"

Вєрка Сердючка несподівано здійснила мрію коміка Юрія Ткача: "Чекав цього 20 років"

У лісі знайшли тіло блогерки, відомої своєю сімейною ідилією: у злочині зізнався чоловік

"Моя бабуся Софія Ротару загинула у вересні": українка приголомшила зізнанням

Показати ще

Дочь маминой подруги 🐆 #burningman

A post shared by Alena Vodonaeva (@alenavodonaeva) on

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Альона Водонаєва показала голий знімок з ванної з кислотним рожевим волоссям. Так, артистка дуже відповідально підготувалася до культового американського фестивалю Вurning Man. Також знаменитість спробувала відучити фоловерів від шкідливої їжі і фастфуду з хотдогом у роті. Поїдаючи маленьку сосиску, Водонаєва ненароком згадала про колишнього.