Одна з найвідоміших і найбільш високооплачуваних актрис та співачок Піднебесної Фань Бінбін таємниче зникла. Зірка фільмів "Люди Ікс: Дні минулого майбутнього" та "Залізна людина-3" не виходить на зв'язок вже два місяці. Її ніхто не бачив з липня, також акторка перестала користуватися соціальними мережами.

У Китаї безслідне зникнення актриси пов'язують з несплатою нею податків, пише The Hollywood Reporter. Співробітники китайської податкової служби присвоїли Фань Бінб нульовий рейтинг "соціальної відповідальності" та підозрюють її в униканні сплати податків.

У Піднебесній своя філософія і свої закони, які можуть нам видатись дивними. Зокрема, уряд Китаю дуже строго регулює спосіб життя знаменитостей, а з особливо успішних у фінансовому плані зірок стягує додаткові податки.
Це пов'язано з ідеологією країни: уряд не хоче, щоб громадяни Китаю, дивлячись на знаменитостей, починали "поклонятися грошам". У той час, як у нас щодня "плодяться" коучі, які вчать, як стати багатим і успішним, у Пекіні оголошено політичну програму, націлену проти формування в свідомості людей багатства, як якоїсь позитивної категорії, до якої всі повинні прагнути.

Тому є велика ймовірність того, що Бінбін насправді жива і здорова, але просто ховається від податкової служби і через це не виходить на зв'язок з громадськістю.

Популярні новини зараз

Віктор Ющенко розповів про загибель сім'ї і розчарувався у владі: "Я прошу Господа... від демона"

Від тривалої хвороби померла міністр освіти Любомира Мандзій - Садовий ллє сльози

Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932-33 років: головні факти страшної трагедії

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

Видання зазначає, що останній раз актрису бачили 1 липня. А її остання активність в соцмережі зафіксована 23 липня: зірка поставила лайки в декількох постах зі свого аккаунта в Weibo (китайський аналог Twitter. - ред.).

Фань Бінбін є найвідомішою особою в Піднебесній. Вона знімалась в майже 50 кінофільмах, серед яких і голлівудські стрічки "Люди Ікс: Дні минулого майбутнього", "Залізна людина-3" та інші.

Нагадаємо, у Росії загадково зникла учасниця популярного телешоу.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Києві в районі Мамаєвої Слободи пропала малолітня дитина.

Також "Знай.ua" писав, що 16-річна українська школярка містично зникла на порозі власного дому.