Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Нещодавно знаменитість вирішила заступитися за Міс України 2018 Вероніку Дідусенко. Варто відзначити, що новоспечена Міс втратила свою корону після того, як з'ясувалося, що вона одружена і виховує 4-річного сина, що забороняють правила конкурсу. Так, артистка розповіла, що люди все ще живуть у далекому минулому.

View this post on Instagram

Читаю - Мисс Украина лишилась своей короны 👑 Захожу по ссылке. Оказывается что корону у неё забрали, потому что она скрыла от организаторов, что у неё есть ребёнок. Что одним из условий конкурса было отсутствие детей у участниц 🤦🏽‍♀️ Читаю это и не могу поверить своим глазам. А крепостное право точно отменили? Мы что сейчас вдруг сели на машину времени дружно и оказались все в далеком прошлом? Понятно, что есть условия конкурса , если ты не согласна с ними не принимай участие. Понятно, что девочка не права, что скрыла и я не о конкретном конкурсе, мне в целом интересно и важно. В какой момент, дети стали камнем преткновения на пути к мечте? Я построила свою карьеру в 21 год оставшись с маленькой малышкой на руках. Мне помогала мама , мне помогали Вы, но это стало моей самой большой мотивацией в жизни ! Без своих детей я никогда бы и ничего не добилась. Они помогали и помогают мне каждую секунду. Стать лучше , работать больше. Неужели в наше время такие жёсткие правила во всех конкурсах красоты? Кто знает мировую практику и может тут написать об этом ? Может вы мне расскажите ... P.S. Вероника, не расстраивайся 😘 Просто иди вперёд. Самое главное счастье у тебя уже есть, а знаешь, ещё сколько будет впереди. Я точно знаю ❤️

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

"Читаю - Міс Україна втратила свою корону 👑
Заходжу за посиланням. Виявляється що корону в неї забрали, тому що вона приховала від організаторів, що в неї є дитина. Що однією з умов конкурсу була відсутність дітей у учасниць 🤦🏽‍♀️ Читаю це і не можу повірити своїм очам. А кріпосне право точно скасували? Ми що зараз раптом сіли на машину часу дружно і вийшли в далекому минулому? Зрозуміло, що є умови конкурсу , якщо ти не згодна з ними не приймай участь. Зрозуміло, що дівчинка не права, що приховала і я не про конкретний конкурс, мені в цілому цікаво і важливо. У який момент, діти стали каменем спотикання на шляху до мрії?
Я побудувала свою кар'єру в 21 рік залишившись з маленькою донечкою на руках. Мені допомагала мама , мені допомагали Ви, але це стало моєю найбільшою мотивацією в житті ! Без своїх дітей я ніколи нічого не добилася. Вони допомагали і допомагають мені кожну секунду. Стати краще , працювати більше. Невже в наш час такі жорсткі правила у всіх конкурсах краси? Хто знає світову практику і може тут написати про це ? Може ви мені розкажіть ... P. S. Вероніка, не засмучуйся 😘 Просто йди вперед. Найголовніше щастя у тебе вже є, а знаєш, скільки ще буде попереду. Я точно знаю ❤️", - розповіла Седокова. Дідусенко ж була зворушена таким жестом і подякувала за підтримку.

Популярні новини зараз

Киян залишать без гарячої води: Кличко назвав дату

Українцям дадуть знижку 50% на міський транспорт: як скористатися

Наталя Могилевська показала, з ким живе в новому будинку: "Хто цей чоловік?"

"Холостяк" розпрощається з улюбленицею глядачів Юлею Зайкою: "Перестала боротися"

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова виклала дуже пікантну серію фото з маленьким сином Гектором, який вкусив її за п'яту точку.

Також знаменитість відпочивала в Туреччині і зізналася, що потім буде вільна тільки в листопаді. У артистки безліч планів: і концерти дати, і дітей в школу відвести.

А ще Седокова вирішила, що звичайного селфі буде мало, тому сексуально потерся об стіни, знявши це на відео.