Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Здається, всі підписники вже звикли до не завжди доречних, а іноді і відверто дивних витівок знаменитості. Однак, Волочкова продовжує дивувати. Частіше неприємно. І цей раз не став винятком.

Ні для кого не секрет, що Анастасія Волочкова дуже часто займається рекламою у своєму акаунті. Більше того, як можна помітити з її сторінки, майже кожен пост – це реклама чогось. Вона вже рекламувала готелі, салони краси і навіть сантехніків та столярів. Цього разу Анастасія вирішила прорекламувати пансіонат, у який помістила свого хворого батька і розповіла про його нелегку долю.

View this post on Instagram

Уже 10 лет прошло с тех пор, как случилась беда с моим папой и он перенес два инсульта...😔 Правая сторона парализована и нет речи...😔Все эти годы я пытаюсь сделать все возможное для его восстановления. К сожалению, это все приходится координировать из Москвы.. Недавно я была в Питере и решила устроить папу на время в хороший пансионат. Объездив многие места, нашла невероятное место «Опека». @opeca_pansionat Как же я рада, что за папой такой профессиональный уход! И настроение его получше.🙏🏻 Я благодарна всем сотрудникам этого места за такую опеку над теми стариками, кто там находится! Это просто святые люди! И я замечаю детали.. Когда в первый день я приехала к нему, важно было его настроение. А мне он всегда рад.🙏🏻 А вскоре он вернется в свою квартиру, которая будет облагорожена!😉 Как важно добро совершать. И мне хочется скрасить папину жизнь пусть и при таких непростых обстоятельствах. Спасибо всем, протянувшим мне руку подмоги в этом вопросе!🙏🏻 Молюсь о вас. «Опека»! Вы лучшие! «Пока мы живы, можно все исправить...» #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #осень #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #папа #питер

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

Популярні новини зараз

Під Києвом зник хлопчик з дивним ім’ям і нелегкою долею - "Про його пригоди знімуть фільм"

Ольга Сумська показала свого Сулеймана, і це не Борисюк

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

Показати ще

"Уже 10 років минуло з тих пір, як сталася біда з моїм татом і він переніс два інсульти... Паралізована права сторона і немає мови...Всі ці роки я намагаюся зробити все можливе для його відновлення. На жаль, це все доводиться координувати з Москви. Нещодавно я була в Пітері і вирішила влаштувати тата на деякий час в хороший пансіонат. Об'їздивши багато місць, знайшла неймовірне місце «Опіка». Як же я рада, що за татом такий професійний догляд! І настрій його краще. Я вдячна всім працівникам цього місця за таку опіку над тими людьми похилого віку, хто там знаходиться! Це просто святі люди! І я помічаю деталі. Коли в перший день я приїхала до нього, важливо було побачити його настрій. А мені він завжди радий. А незабаром він повернеться в свою квартиру, яка буде облагороджена! Як важливо робити добро. І мені хочеться скрасити татове життя нехай і за таких непростих обставинах. Спасибі всім, протянугвшим мені руку підмоги в цьому питанні! Молюся за вас. «Опіка»! Ви найкращі! «Поки ми живі, можна все виправити...», - підписала відео Волочкова.

Шанувальники в шоці від того, що скандальна балерина так обійшлася зі своїм батьком, ще й прорекламувала пансіонат на своїй сторінці.

"«Як важливо робити добро»? Ви доглядаєте за своїм рідним батьком, для адекватних це норма!", "Я правильно розумію – це будинок престарілих?", "Настя, він же чоловік, тим більше чемпіон, навіщо показувати його слабкість на весь світ?", "Я думаю батьку в "опіці" погано не буде, хоча б тому, що він батько Вилочкової", "Огидна свиня! Рідну людину в будинок інвалідів віддала... Впевнений, твоя дочка тебе так само сбагрить", - пишуть розгнівані фоловерів в коментарях.

View this post on Instagram

В гостях у любимого папы.🙏🏻 Мой дорогой, я так благодарна тебе за все лучшие и самые сильные качества жизни, которые мне переданы тобой!👍🏼 Жаль, что ты не можешь мне ничего сказать уже 10 лет..😔 Но я тебя точно понимаю! Знай, что я у тебя есть. Я буду рядом всегда. Что бы ни было. Теперь я-твоя опора. Я все выдержу и выстоять сумею по-прежнему.💪🏻🌺 Держись! Твоя я. #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #осень #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #папа #питер

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

Нагадаємо, промежина Волочкової схвилювала фанатів не на жарт.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Волочкова спробувала заспівати, чим сильно налякала фанатів.

Також портал "Знай.uа" писав, що Анастасія Волочкова вивалила груди прямо в храмі.