Відома українська співачка Настя Каменських, яка виступає під псевдонімом NK, останнім часом кардинально змінила образ і добре схудла, чим і хвалиться на своїй сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість виставила невелике відео з тренування. Так, артистка в рамках челленджу "#obіцяюза100днів" почала мотивувати фанатів.

View this post on Instagram

Мой челлендж #obіцяюза100днів – о развитии гармоничной личности. Мы с брендом o.b.® выбрали 4 категории, которые являются важными составляющими гармоничной и сбалансированной жизни. Это #краса, #враження, #спорт, #навчання ❤️ Считаю, что важно развиваться во всех направлениях. С сегодняшнего дня каждая из нас должна добавить в свою жизнь #спорт! Начните с малого – каждый день делать планку и вы сразу почувствуете прилив энергии. Стройная фигура, хорошее настроение – это именно то, что нужно на пути к положительным переменам в жизни. . А если вам нужна еще дополнительная мотивация, чтобы изменить свою жизнь и начать действовать – посмотрите на меня 😊 Если смогла я – сможет и каждая из вас! Ставьте перед собой цели, решайтесь действовать и достигайте ! А если за это еще и подарки дарят, как мы с o.b.®, так это же в миллион раз приятнее😊 Переходите на @ob_do_promo_ua, читайте условия и следите за розыгрышем призов.

A post shared by NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux) on

"Мій челлендж #obіцяюза100днів – про розвиток гармонійної особистості. Ми з брендом o.b.® вибрали 4 категорії, які є важливими складовими гармонійною і збалансованою життя. Це #краса, #враження, #спорт, #навчання ❤️ Вважаю, що важливо розвиватися у всіх напрямках. З сьогоднішнього дня кожна з нас повинна додати в своє життя #спорт! Почніть з малого – щодня робити планку і ви відразу відчуєте прилив енергії. Струнка фігура, гарний настрій – це саме те, що потрібно на шляху до позитивних змін у житті. . А якщо вам потрібна ще додаткова мотивація, щоб змінити своє життя і почати діяти – подивіться на мене 😊 Якщо змогла я – зможе і кожна з вас! Ставте перед собою цілі, вирішуйте діяти і досягайте !", - поділилася емоціями Каменських. Фолловери не змогли пройти повз: " Так Настюха! Зайняти правильну позу в цьому житті це ДУЖЕ корисний навик в житті..😜", "Нижче попу , Настя ))))", "Треба віджиматися, а не раком стояти!", "Руки не треба так складати. 😊".

Популярні новини зараз

Без п'яти хвилин тато Віктор Павлік осідлав мрію Пікалова - хай буде батл: "У старості щеня..."

Погода на 19 квітня не порадує українців сонечком і змусить захопити парасольки

Скрябін увійде в історію в самому серці Києва: ноти вже на асфальті

Дзідзьо показав, у кого "позичив" своє ім'я - "Був мега популярний"

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Настя Каменських зробила селфі в дзеркалі і заінтригувала планами на майбутнє. Фанати ж почали гадати, що має статися і обговорювати дивну зачіску артистки.

Також знаменитість виклала новий знімок з Софійської площі у Києві, вбравшись у довге чорне плаття. Фанати ж почали переживати за артистку, адже вона виглядає хворобливо худою.

А ще Каменських поділилася радісною новиною - вона стане однією з членів журі у новому сезоні популярного українського проекту "X-Factor". Фанати ж відзначили, що Настя нагадує їм Анджеліну Джолі.