Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася новою короткою стрижкою, але не змогла довго з нею проходити. Так, артистка знову начепила наращене волоссячко, щоб прорекламувати салон краси.

View this post on Instagram

Легким движением руки Тамила из салона @volosy_chic на Бауманской превратила мой короткий хвостик в длинный и прямой.😉 И теперь я буду самостоятельно менять свои образы.👍🏼 И ведь это не помешает мне крутиться и вертеться и прыгать на своих репетициях с моим коротким.😉 Щедро делюсь советом и местом.👍🏼 Очень удобное изобретение!😊 #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #осень #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

"Легким рухом руки Таміла з салону @volosy_chic на Бауманської перетворила мій короткий хвостик у довгий і прямий.😉 І тепер я буду самостійно змінювати свої образи.👍🏼 І адже це не завадить мені крутитися і крутитися і стрибати на своїх репетиціях з моїм коротким.😉 Щедро ділюся порадою і місцем.👍🏼 Дуже зручний винахід!😊", - поділилася порадою Волочкова. Фолловери не змогли пройти повз: "Та вже перуку на всю б башку приліпила і не мучилася!", "Жах жахливий, зняти негайно, колір не підходить, та й навіщо він????😱😱😱😱😱😱😱", "Були короткі засмальцьовані, стануть довгі засмальцьовані👎ще брови😅😂👎", "Фу фу фу, жахливо жирна голова з жахливим кінським хвостом 😝😝😝", "Настя, ти реально перший раз тресс бачиш? Або прикаєшся? Не ідіотничай)))) Це навіть не минуле століття.".

Популярні новини зараз

Нова пошта повідомила про зміни в оплаті посилок: списуватимуть автоматично

Бойовий флот США мчить до Чорного моря на допомогу Україні: "Кораблі залишаться..."

Оля Полякова показала переможця Маски: хто ховався під образом "Сонця"

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова провела свою дочку Аріадну в сьомий клас. Наряд для цього артистка вибрала як зазвичай шокуючий: квітчасту сукню з величезним розрізом на нозі.

Також знаменитість вирішила пробігтися по храмах. Вбрання артистка обрала у своєму стилі: квітчастеньке і з глибоким декольте.

А ще Волочкова під кінець літа згадала, що у неї є дочка. А ще новий кінь. Так що вона вирішила приділити час відразу двом.