Відома українська співачка Віра Брежнєва, яка активно будує кар'єру в Росії і є дружиною популярного музичного продюсера Костянтина Меладзе, активно веде свою сторінку в Instagram і часто балує шанувальників новими фотографіями. Так, цього разу артистка порадувала пыдписників новим фото, на якому позує в образі ангела, а також написала довгий жалісний пост.

На фотографії Віра позує в білому вбранні декорованому пір'ям і крилами. На її голові біла перука неприродного волосся, на обличчі яскравий макіяж і дивний вираз. Незважаючи на те, що Брежнєва вбралася ангелом, у її вбранні досить сміливе декольте. У підписі до фотографії артистка розповіла про хоспіс і попросила небайдужих шанувальників пожертвувати гроші її фонду.

View this post on Instagram

Я думала, меня уже ничем не удивить. Но услышала рассказ о хосписе «Ростокино» — с ягодными смузи, выпечкой, субботником от волонтёров и прогулками с пациентами в яблочном саду, где в конце дня охранник хосписа, Геннадий, внезапно достал из своей комнатки саксофон. И сыграл джаз. «Просто хотел сказать спасибо всем, кто помогает». А потом я узнала, что у Людмилы — гардеробщицы в Центре паллиативной помощи — есть особенность. Она заботливо пришивает петельки на верхней одежде всем посетителям, у которых они оборваны. Представляете? Пришёл в медицинское учреждение, сдаёшь куртку в гардероб. Вечером, уходя, получаешь своё пальто обратно — и обнаруживаешь, что о тебе позаботились. Людмила, кстати, делает это не первый год. Я всё думаю: ну такая мелочь — петелька. А ведь из таких трогательных мелочей и «собирается», как пазл, уют в хосписе. Хотите и вы поддержать заботой пациентов хосписов? Переведите в @fond_vera пожертвование — по активной ссылке в профиле фонда. Или просто отправьте sms с указанием этой суммы (например, «450») на 9333. И ПУСТЬ ОТ ЭТОГО ВАМ СТАНЕТ ЧУТОЧКУ ТЕПЛЕЕ 👼🏼 Спасибо! #хосписэтопрожизнь #жизньнавсюоставшуюсяжизнь #спасибомненестрашно #людилюбитедругдруга

A post shared by Vera Brezhneva (@ververa) on

Популярні новини зараз

Лілія Ребрик розповіла, що витворяє з подарунком Насті Каменських: "Наш повноцінний член"

Як Пугачова й Галкін: пара з різницею у 34 роки показала шалене кохання

Ані Лорак вперше показала рідного брата – як Кароліна в чоловічому тілі: "Ми схожі"

Леся Нікітюк нарешті показала дитину - дівчинка дуже схожа на неї

Показати ще

"Я думала, що мене вже нічим не здивувати. Але почула розповідь про хоспіс «Ростокино» — з ягідними смузі, випічкою, суботником від волонтерів і прогулянками з пацієнтами в яблучному саду, де в кінці дня охоронець хоспісу, Геннадій, раптово дістав зі своєї кімнатки саксофон. І зіграв джаз. «Просто хотів сказати спасибі всім, хто допомагає». А потім я дізналася, що у Людмили — гардеробниці в Центрі паліативної допомоги — є особливість. Вона дбайливо пришиває петельки на верхньому одязі всім відвідувачам, у яких вони обірвані. Уявляєте? Прийшов у медичний заклад, здаєш куртку в гардероб. Ввечері, йдучи, отримуєш своє пальто назад — і виявляєш, що про тебе подбали. Людмила, до речі, робить це не перший рік. Я все думаю: ну така дрібниця — петелька. Але ж з таких зворушливих дрібниць і «збирається», як пазл, затишок в хоспісі", - підписала фотографію Брежнєва і повідомила, як саме люди можуть пожертвувати гроші в її фонд.

Нагадаємо, Брежнєва з донькою обмінялися тілами. Фанати помітили, що мама і донька більше схожі на сестер.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Брежнєва в латексі змусить тремтіти будь-кого.

Також портал "Знай.uа" писав, що Брежнєва в прозорому вбранні показала, що вона не жінка.