Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram. Лише 5 грудня знаменитість вперше стала мамою, а тепер старанно думає, як же схуднути до літа і повернутися до колишньої форми. Так, артистка записала коротеньке відео з одного з тренувань з йоги. Правда, ще на останньому місяці вагітності.

View this post on Instagram

Многим кажется, что #Йога 🧘‍♀️ - это просто сидение, бесполезная трата времени и скука. Я так не считаю. Йога - это вид практики для людей, которые находятся в поиске внутреннего баланса, гармонии , а не подкачки мышц. Как только ты прокачаешь свой мозг, мышцы тоже подтянутся!!! Уверяю! Йога учит выносливости и тому, как правильно обращаться с собственным телом, не насилуя его. А во время беременности ещё более важно и нужно заниматься йогой, конечно, если нет противопоказаний врача, ведь йога - это один из самых эффективных способов подготовиться к родам. Каждое пропевание #ОМ помогает расслабиться при сильных волнообразных ощущения в родах. Ну а если вы ещё не беременны, то йога поможет вам всегда быть в хорошем настроении, в спокойствии, да и для ягодиц будет полезна 😉😘 #регинатодоренко #регинапутешественница🌎🌏🌍 #йогадлябеременных Особая благодарность моему 🧘‍♀️ Йога-наставнику @svetuska 🙏🏻, которая была рядом почти всю беременность и помогала расслабляться и готовиться к самому важному дню в жизни!

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on

"Багатьом здається, що #Йога 🧘‍♀️ - це просто сидіння, марна трата часу і нудьга. Я так не вважаю. Йога - це вид практики для людей, які знаходяться в пошуку внутрішнього балансу, гармонії , а не підкачування м'язів. Як тільки ти прокачаєш свій мозок, м'язи теж підтягнуться!!! Запевняю! Йога вчить витривалості і тому, як правильно поводитися з власним тілом, не силуючи його. А під час вагітності ще більш важливо і потрібно займатися йогою, звичайно, якщо немає протипоказань лікаря, адже йога - це один з найефективніших способів підготуватися до пологів. Кожне проспівування #ОМдопомагає розслабитися при сильних хвилеподібних відчуття в пологах. Ну а якщо ви ще не вагітні, то йога допоможе вам завжди бути в гарному настрої, у спокої, та і для сідниць буде корисна 😉😘", - поділилася знаннями Тодоренко. Фолловери залишилися в шоці: "❤️Яка ж ти молодчинка ❤️", "Скажіть Регіні що вона народила🤗", "Молодець ))))так тримати!адже малюк це не спосіб зупинитися в житті !малюк ніби змушує тебе не здатися а йти далі! The same situation", "Скільки можна вагітні фотки викладати, вже всі знають, що Регіна народила", "В здоровому тілі здоровий дух "😋Молодець !!!Удачі у всьому!".

Популярні новини зараз

14-річний підліток сів за кермо і позбавив життя п'ятеро людей: загинули на місці

Дзідзьо показав, у кого "позичив" своє ім'я - "Був мега популярний"

Нещастя наздогнало дружину Віктора Павлика на останніх місяцях вагітності: "Ще гірше"

Каменських і Потап заговорили про пристрасну історію кохання: "Я просто полетів"

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Регіна Тодоренко написала, що американці і японці - набагато життєрадісніші українців, а потім звузила очі з допомогою пальців.

Також знаменитість надівши помаранчеве сарі, заспівала для Sandora якоюсь дуже таємничою мовою.

А ще артистка знялася в дуже незвичайній рекламі йогуртів з посипкою, показавши дві сторони себе і засвітила величезний вагітний животик.