Солістка "золотого" складу групи "ВІА Гра", відома українська співачка Анна Сєдокова, яка живе і працює в Москві, часто радує шанувальників новинами свого життя в Instagram. Співачка не втрачає можливості похвалитися в мережі своїми соковитими формами, і кожен раз публікує знімки, на яких позує у відвертих вбраннях.

Так, в цей раз Сєдокова не зрадила своїм принципам і опублікувала відверте фото, хоча і скромніше попередніх. На знімку багатодітна мати Анна Сєдокова позує в спокусливому коричневому плащі на голе тіло. Артистка не дивиться в камеру, її голова повернута в сторону. Волосся Анни розпущене і спадає на плечі, а на її обличчі легкий макіяж. У підписі до світлини Сєдокова розповіла, про що мріє на Новий рік.

View this post on Instagram

Ну ведь все же было хорошо, пока в одном дурацком фильме не показали, как он отмечает свой день рождения только с ней. Она дарит ему разбитую кружку, собранную из осколков и он целует ее на фоне странного вагончика с разноцветными фонариками . Он целует ее так, что сразу понятно, она для него целый мир и больше ему никого не нужно. Я знаю, что это эгоизм. Знаю, что в жизни кроме его или ее, у каждого из нас есть тысячи дел и забот, десятки обстоятельств и «но», но мне бы так хотелось, чтобы в этот Новый год произошло такое маленькое чудо и хоть на немножечко я стала для тебя целым миром...

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

Популярні новини зараз

ПФУ перерахував пенсії українців: кому і скільки доплатять у березні

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

"Ну але ж все ж було добре, поки в одному дурному фільмі не показали, як він відзначає свій день народження тільки з нею. Вона дарує йому розбиту чашку, зібрану з осколків, і він цілує її на тлі дивного вагончика з різнокольоровими ліхтариками. Він цілує її так, що відразу зрозуміло, вона для нього цілий світ і більше нікого не треба. Я знаю, що це егоїзм. Знаю, що в житті окрім нього чи неї, у кожного з нас є тисячі справ і турбот, десятки обставин і «але», але мені б так хотілося, щоб в цей Новий рік відбулося таке маленьке диво і хоч на трішечки я стала для тебе цілим світом", - написала співачка.

Шанувальники Сєдокової не залишилися байдужими і почали активно коментувати фотографію. Зірку засипають компліментами, а деякі навіть впізнали, сцену з якогось фільму, а точніше серіалу, описує співачка. Мова йде про американський серіал "Менталіст".

View this post on Instagram

Мяу 🤤

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

Нагадаємо, розпусна Сєдокова здивувала шанувальників новорічним фото.

Ранее портал "Знай.ua" сообщал, что Седокова посвятила статью хейтерам.

Також портал "Знай.uа" писав, що Седокова зібрала сексуальних подружок і влаштувала "тройничок".