Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова, яка зі шкіри геть лізе, щоб продемонструвати в мережі своє "розкішне життя", все частіше розчаровує фоловерів своїми публікаціями в Instagram. Артистка постійно публікує рекламні пости, чому її прихильники почали переживати за добробут своєї улюблениці. А безглузді витівки Волочкової тільки засмучують навіть найвідданіших фанатів. Цей раз не став винятком – Волочкова знову викликала шквал обговорень у своїх підписників.

Цього разу Анастасія не зрадила своїм принципам і знову взялася за рекламу. На фотографії, яка з'явилася в записі балерини, вона позує, сидячи на дивані, як на троні, при цьому на ній звичайний червоний спортивний костюм, який Настя і вихваляє. За її словами, цей наряд був розроблений спеціально на неї і в підписі до фотографії Волочкова дякує дизайнеру за цей "шедевр".

View this post on Instagram

С Краснодарским краем меня связывает много воспоминаний. Бесчисленное множество балетных спектаклей и благотворительных концертов подарено мною этому прекрасному региону! А какие замечательные и душевные люди там живут!🙏🏻 «Быть добру!» Месяц назад после моих концертов с детьми по станицам я познакомилась с удивительным дизайнером Краснодара Мару @mary_gul и попросила ее сшить мне уютный костюм. Она в одночасье создала для меня костюм желтого цвета и таким цыпленком вы наблюдали меня на фото.🐥 А сегодня я получила сюрприз от Мару в красном цвете!💃🏼 Какой мне идет больше? Мару, ты невероятная!🙏🏻 Этот дизайн ведь разработан тобой специально для меня..НА СТИЛЕ!💃🏼 «На стиле Насти». #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #осень #зима #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #ballet

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

Популярні новини зараз

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

Приватний вертоліт впав біля траси, є загиблі: рятувальники пробираються крізь туман

Показати ще

"З Краснодарським краєм мене пов'язує багато спогадів. Незліченна безліч балетних вистав і благодійних концертів подаровано мною цьому прекрасного регіону! А які чудові і душевні люди там живуть! «Бути добру!» Місяць тому, після моїх концертів з дітьми по станицях, я познайомилася з дивовижною дизайнером Краснодара Мару @mary_gul і попросила її пошити мені затишний костюм. Вона відразу створила для мене костюм жовтого кольору і таким курчам ви спостерігали мене на фото. А сьогодні я отримала сюрприз від Мару в червоному кольорі! Який мені личить більше? Мару, ти неймовірна! Цей дизайн же розроблено тобою спеціально для мене. НА СТИЛІ! «На стилі Насті»", - підписала фотографію Анастасія.

View this post on Instagram

Мои дорогие. У каждого есть своя история. А если вы сами вошли в историю России или стали ее частью своим творчеством, достижениями и добрыми делами, то это уже грандиозное свершение. 👍🏼 После всего, что создала в творчестве я, мне можно было бы просто сидеть на диване и писать мемуары и наслаждаться роскошью жизни моей.👍🏼 Но. Я пишу сейчас серьезную книгу. Не останавливаюсь на достигнутом. Танцую, пою, радую зрителей и готовлю грандиозный проект!😉 #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #осень #зима #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #ballet

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

Така публікація, звичайно ж, не могла пройти повз уваги підписниів балерини, і вони почали активно її обговорювати. Деякі фоловери в захваті від нового образу балерини і пишуть їй компліменти, а інші не так зачаровані, ще й вказують на помилку в написі на костюмі.

Нагадаємо, Волочкова зганьбила батька на весь Instagram, фанати обурені.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що вульгарна Волочкова подалася в монастир.

Також портал "Знай.uа" писав, що Волочкова показала своїх волохатих друзів.