Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася райським відпочинком на Мальдівах, звідки весь час виставляє дивні і провокаційні фото. Так, артистка вирішила побульхатися в блакитному океані і крихітному басейні, назвавши його бризками шампанського і надівши занадто маленький  купальник.

"І ще вам ось таких бризк шампанського і щастя!!!👍🏼 🌴 ", - поділилася радістю Волочкова. Втім, фолловери вже звикли до подібних витівок: "фото могло бути красивим, якби груди "зібрати" і прикрити хорошим купальником.". "Бризок. Вчіть російську. Соромно читати.", "Пару днів тому під цією ж фоткою було написано, що це - крижини. Тепер ось - що це шампанське. 🤔", "Жабник. 😢".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова провела свою дочку Аріадну в сьомий клас. Наряд для цього артистка вибрала як зазвичай шокуючий: квітчасту сукню з величезним розрізом на нозі. 

Також знаменитість вирішила пробігтися по храмах. вбрання артистка обрала у своєму стилі: квітчастеньке і з глибоким декольте. 

А ще Волочкова під кінець літа згадала, що у неї є дочка. А ще новий кінь. Так що вона вирішила приділити час відразу двом.