Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість повернулася додому з райських Мальдів, але продовжує виставляти дивні і провокаційні фото. Так, артистка зробила кілька знімків у своїх заміських позолоченых хоромах і вирішила розвіяти всі міфи про те, з ким дійсно літала на острови.

View this post on Instagram

Сижу я в своем особняке уютном и думаю... Дорогие мои, не успела вернуться, а у вас уже новые темы для обсуждений. 🤣 То любимый встречает меня в аэропорту, то мы вместе отдыхаем. Мои дорогие, а вы можете предположить, что у моего любимого человека много важных дел в Москве.? Я очень счастлива, что он в своем напряженном графике нашел время, чтобы на несколько дней прилететь ко мне на Мальдивы!🌴❤️ И я, честно говоря, рада, что мы улетали и прилетали отдельно, потому что не дали повода сделать снимки инкогнито в аэропортах, по которым вы бы в очередной раз гадали, кто мой мужчина. 🙈 Поэтому пока что можете гадать, как умеете: на кофейной гуще, по звездам, по носкам, по часам и по ремням.😂 #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #мальдивы #зима #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #ballet #новыйгод #отдых #мальдивы

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

"Сиджу я в своєму особняку затишному і думаю... Дорогі мої, не встигла повернутися, а у вас вже нові теми для обговорень. 🤣 То Коханий зустрічає мене в аеропорту, то ми разом відпочиваємо. Мої дорогі, а ви можете припустити, що у мого коханого багато важливих справ у Москві.? Я дуже щаслива, що він у своєму напруженому графіку знайшов час, щоб на кілька днів прилетіти до мене на Мальдіви!🌴❤️ І я, чесно кажучи, рада, що ми відлітали і прилітали окремо, тому що не дали приводу зробити знімки інкогніто в аеропортах, за якими ви б в черговий раз гадати, хто мій чоловік. 🙈 Тому поки що можете гадати, як вмієте: на кавовій гущі, по зорях, по шкарпетках, по годинах і по ременях.😂"., - висловилася Волочкова. Фолловери не пройшли повз: "Зазвичай гадають по вашому шпагату!", "По гумових ляпанцях ворожимо в основному😂", А може і немає жодного чоловіка?", "Звучить як виправдання за брехня. Брехня породжує нову брехню, низка брехні і виправдання)".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова провела свою дочку Аріадну в сьомий клас. Наряд для цього артистка вибрала як зазвичай шокуючий: квітчасту сукню з величезним розрізом на нозі. 

Також знаменитість вирішила пробігтися по храмах. Вбрання артистка обрала у своєму стилі: квітчастеньке і з глибоким декольте. 

А ще Волочкова під кінець літа згадала, що у неї є дочка. А ще новий кінь. Так що вона вирішила приділити час відразу двом.