Нещодавно на великі екрани вийшла стрічка за участю актора Студії "Квартал 95" та кандидата у президенти України Володимира Зеленського "Я, ти, він, вона".

Цю роботу більшість критиків назвали успішною, але мало хто пам'ятає, що для гумориста це не перші спроби в кіно, навіть не враховуючи "Слуги народу".

"Слуга народу" (комедія "Кварталу 95" із Володимиром Зеленським)
"Слуга народу" (комедія "Кварталу 95" із Володимиром Зеленським)

Свого часу велику популярність отримав фільм "Службовий роман" – сучасна версія історії про кохання, котру артисти разом із режисером переробили на свій лад.

Популярні новини зараз

Відкинутий Златою Огнєвіч Максим Тарапата знайшов розраду в обіймах кучерявої красуні :"Я балдію"

61-річний водій помер за кермом після порятунку пасажирів: "відчував" смерть і висадив до ДТП

Дружині переможця "Голос країни" Романа Сасанчина натякнули, що пора шукати його по клубах: "Не нагулявся"

Колишня "Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, до кого її ревнував Олександр Еллерт і чи зраджував їй: "Саша позбавив мене невинності"

Показати ще

Тоді саме Зеленський і його команда переписали більшу частину сценарію – особливо для персонажа "Вірочки" (її зіграв Павло Воля). Самому Зеленському дісталася роль Новосельцева:

"Спершу це була ідея продюсера. Це сталося до того, як ми взялися за перероблення сценарію. Однак, коли мені запропонували роль Новосельцева, я сказав, що зіграю його лише за умови, що моя команда перепише сценарій.Я взагалі не граю в чужих картинах, оскільки одразу знаю, що у мене будуть постійні конфлікти. Я не вважаю себе геніальним актором, тому що геніальний актор може зіграти все. Я ж можу грати тільки у тій картині, над якою працювали ми".


До службових романів у реальному житті Зеленський ставиться цілком спокійно: вважає, що темп сучасності не дозволяє людям знайти когось у вільні години. Тому і доводиться придивитися до тих, хто поближче:

"Я абсолютно нормальна адекватна людина і, звісно ж, я вірю в службові романи. Особливо серед самотніх людей. Мені здається, що для них подібні романи дуже важливі. Сучасні люди одружуються дуже пізно. Звісно ж, люди, які роблять кар'єру, дуже зайняті, вони хочуть все отримати і все швидко встигнути. До того ж у них немає часу на відпочинок, тому що вони постійно працюють і роблять кар'єру. І в цих випадках службові романи дуже актуальні. На жаль, звісно. Наприклад, я вважаю, що потрібно рано виходити заміж і одружуватися. Та з іншого боку - ніколи не пізно", - зазначав гуморист.

"Студія 95 квартал" - це великий службовий роман. Я навіть можу сказати, скільки в нас таких романів. Отже, у мене роман на роботі переріс у сімейне життя. Ще в Сашка Пікалова і у Сергія Кравця з нашою Оленкою. Інші не кажуть, але я знаю. У нас взагалі дуже такий характерний колектив, який багато часу проводить разом і на роботі й на відпочинку. Тому нам було зрозуміло, як краще зіграти у фільмі "Службовий роман", - додавав Зеленський.

Дивіться: Зеленський "поховав" Порошенка

Нагадаємо, Кравець показала Зеленського поза "Кварталом 95".

Як повідомляв "Знай.ua", ведуча "Орла і решки" розповіла, як цілується Зеленський. Також "Знай.ua" писав, Зеленський і "Квартал 95" зробили подарунок Кошовому.