Відома російська телеведуча і зірка популярного гумористичного телепроекту Comedy Woman Катерина Варнава активно веде сторінку в Instagram і часто радує шанувальників новинами свого життя. В цей раз знаменитість в своєму акаунті опублікувала незвичайне фото, яким трохи здивувала шанувальників.

Так, на фото Катерина Варнава постала на огляд публіки в кумедному образі, при цьому, у підписі до світлини розповідає про квиток в один кінець і переїзд. Телезірка з'явилася на фото у довгій білій майці, поверх якої накинула теплу зелену кофту. При цьому її ноги голі, тільки взуті у білі кросівки. Катя позує на причалі біля пляжу і моря. Її волосся розпатлане вітром, а на очах темні окуляри.

View this post on Instagram

Продолжая тему переездов... Знаете, а я рада, что среди моей аудитории оказалось много лояльных ко мне людей и тех, кому не понаслышке близка тема «билет в один конец». Другими словами, с большим уважением и праздным любопытством отношусь к тем, кто переезжает. И не просто в соседний дом, а действительно меняет географические координаты, климатическую зону, часовой пояс и т.п. Мне кажется, было бы уместно порадоваться за то огромное количество человек, которые получили земли на Дальнем Востоке и уже планируют переезд (если еще не переехали... помните такая акция была «заполни заявку и получи 1 га».. она по-моему еще действует... кто в курсе?). Понимаете, это небанально приехать в Москву, это не отправить в Сибирь и женам не ехать на край света за любимым, это не познакомиться с иностранцем в интернете и уехать в Европу!!! Это реальный осознанный выбор уехать вроде и близко, но далеко, не на Запад, а на Восток) И, на мой взгляд, истории этих людей куда любопытнее и интереснее, чем сказки про тысячу и одну ночь на сухпайках в процессе покорения америки у блогеров.... так как Голливуд про это уже все снял вдоль и поперек...уже не так интересно. Вы бы переехали в другой город/регион/страну/планету/измерение? Если да, куда именно?

A post shared by КАТЯ ВАРНАВА (@kativarnava) on

Популярні новини зараз

Alyona Alyona в одній футболці перетворилася на Каменських: "Це несправедливо!"

"Холостяк" Михайло Заливако пригрів на грудях таємничу красуню: "Це любов"

Оля Полякова поділилася ідеальним блюдом для тих, що худнуть: ПП-млинці зі шпинатом під соусом бешамель

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Показати ще

"Продовжуючи тему переїздів... Знаєте, а я рада, що серед моєї аудиторії виявилося багато лояльних до мене людей і тих, кому не з чуток близька тема «квиток в один кінець». Іншими словами, з великою повагою і звичайною цікавістю ставлюся до тих, хто переїжджає. І не просто в сусідній будинок, а дійсно змінює географічні координати, кліматичну зону, часовий пояс і т. п.

Мені здається, було б доречно порадіти за ту величезну кількість осіб, які отримали землі на Далекому Сході і вже планують переїзд (якщо ще не переїхали... пам'ятаєте така акція була «заповни заявку і отримай 1 га» вона, по-моєму, ще діє... хто в курсі?). Розумієте, це небанально приїхати в Москву, це не відправити в Сибір і дружинам не їхати на край світу за коханим, це не познайомитися з іноземцем в інтернеті і виїхати в Європу!!! Це реальний усвідомлений вибір виїхати ніби й близько, але далеко, не на Захід, а на Схід) І, на мій погляд, історії цих людей значно цікавіші і цікавіші, ніж казки про тисячу і одну ніч на сухпайках в процесі підкорення Америки у блогерів... так як Голлівуд про це вже всі зняв вздовж і впоперек...вже не так цікаво. Ви б переїхали в інше місто/регіон/країну/планету/вимір? Якщо так, куди саме?", - написала Варнава.

Нагадаємо, зірка Comedy Woman показала ідеальні ноги на пляжі.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Катерина Варнава з коханим попозували оголеними.

Також портал "Знай.uа" писав, що Катерина Варнава влаштувала "голодні ігри".