Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість заспівала дуетом з не менш скандальним Микитою Джигурдою. Так, обидва артисти потрапили в скандал, в якому нібито втратили 18 мільйонів рублів від французьких партнерів через горе-водія Анастасії Олександра Скиртача. Волочкова та Джигурда вирішили в будь-який покарати винуватця і вирушили до суду.

"Удвох відстоювати правду набагато легше.💪🏻👍🏼😉 ", - зізналася Волочкова. Фолловери ж не змогли прокоментувати ситуацію, адже хитра балерина вирішила приховати коментарі. Варто зазначити, що ще зовсім недавно у Анастасії був таємничий чоловік, обличчя якого вона так і не показала шанувальникам. А буквально тиждень тому артистка почала багато часу приділяти Микиті Джигурді і виставляти безліч дивних спільних знімків, інтригуючи романом.

View this post on Instagram

Рассказала, как мы с Никитой Джигурда @instadzhigurda потеряли крупный контракт с Францией на 18 млн рублей. Подробности по ссылкам в сториз... А реакция Никиты говорит сама за себя...🙈 Будем отсуживать у мошенника, ранее осужденного. #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #зима #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #ballet #друзья

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова провела свою дочку Аріадну в сьомий клас. Наряд для цього артистка вибрала як зазвичай шокуючий: квітчасту сукню з величезним розрізом на нозі. 

Також знаменитість вирішила пробігтися по храмах. Вбрання артистка обрала у своєму стилі: рябеньке і з глибоким декольте. 

А ще Волочкова під кінець літа згадала, що у неї є дочка. А ще новий кінь. Так що вона вирішила приділити час відразу двом.