Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram. Нещодавно знаменитість разом з чоловіком Владом Топаловим стали батьками. Так, після появи на світ хлопчика Міші артисти вирішили відмовитися від елітних автомобілів, а замість цього купили мікроавтобус для всієї родини.

View this post on Instagram

С появлением маленького человечка в семье , у меня появилось миллион вопросов к родителям. Одним из актуальных был: «Кааак, кааак мы помещались в жигули всей семьёй вместе с ложками-плошками , пеленальными столами, колясками, игрушками ????»🤦🏼‍♀️ Это же дико неудобно, нужен целый дом на колёсах , чтобы выехать даже в магазин, а я так люблю быть компактной, универсальной, но, видимо, сейчас мне придётся заново учиться собирать только самое необходимое 🙈 Хорошо , что добрые люди изобрели 🚐 минивэн ! Спасибо старому доброму другу #Мерседес @mbrussia за то, что катает меня и вмещает все самое нужное и ненужное тоже) @shesmercedes Признавайтесь, какая у вас машина 🚙? #регинатодоренко #регинапутешественница #hm #mbvanrussia

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on

"З появою маленького чоловічка в родині , у мене з'явилося мільйон питань до батьків. Одним з актуальних був: «Яааак, як ми поміщалися в жигулі всією родиною разом з ложками-плошками , пеленальными столами, візочками, іграшками ????»🤦🏼‍♀️ Це ж дико незручно, потрібен цілий будинок на колесах , щоб виїхати навіть в магазин, а я так люблю бути компактною, універсальною, але, мабуть, зараз мені доведеться заново вчитися збирати тільки найнеобхідніше 🙈
Добре , що добрі люди винайшли 🚐 мінівен ! Спасибі старому доброму другові #Мерседес за те, що мене катає і вміщає все найпотрібніше і непотрібне теж)", - поділилася емоціями Тодоренко. Фолловери дивно відреагували на пост: "Купи фуру", "Точно, як жити без мерседеса, прям не знаю😄🤣", "Ну у деяких батьків і машини ніколи не було", "Вже неприємного читати ваші пости. Один дешевий пафос! Навіщо ви це рекламуєте?".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Регіна Тодоренко написала, що американці і японці - набагато життєрадісніші українців, а потім звузила очі з допомогою пальців.

А ще артистка знялася в дуже незвичайній рекламі йогуртів з посипкою, показавши дві сторони себе і засвітила величезний вагітний животик.