Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість знову змусила говорити про себе, потрапивши в грандіозний скандал, пов'язаний з колишнім чоловіком Ігорем Вдовіним. Так, артистка зізналася виданню "КП", що чоловік заборгував їй цілих 100 мільйонів рублів, але віддавати велику суму не збирається.

View this post on Instagram

Постоянный бум вокруг моего имени-обычное явление. А сейчас-то все переролошились, словно прояснилась какая-то немыслимая новость. Мои финансовые взаимоотношения с моим бывшим мужем, это наши личные дела. Я не хочу их комментировать. Но прояснить могу. 10 лет назад путем обмана мой бывший муж взял у меня в долг на год 3 миллиона долларов. И этот долг мне не возвращен по сей день...Я никогда не жила за счет мужчин и не была содержанкой, как бы это кому ни хотелось это мне приписывать. Пришло время отдавать долги. Я не хочу ничего чужого. Я хочу получить обратно только свое. Сейчас эти деньги за 10 лет превратились бы в гораздо большую сумму. А если человек, являющийся отцом моей дочери считает, что он вообще ничего мне не должен, то я не совсем с этим согласна... #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #зима #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #ballet #друзья

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

 

"Постійний бум навколо мого імені-звичайне явище. А зараз-то всі переролошилися, немов прояснилася якась неймовірна новина. Мої фінансові взаємовідносини з моїм колишнім чоловіком, це наші особисті справи. Я не хочу їх коментувати. Але можу прояснити. 10 років тому шляхом обману мій колишній чоловік взяв у мене в борг на рік 3 мільйони доларів. І цей борг мені не повернуто донині...Я ніколи не жила за рахунок чоловіків і не була утриманкою, як би кому не хотілося це мені приписувати. Настав час віддавати борги. Я не хочу нічого чужого. Я хочу отримати назад своє. Зараз ці гроші за 10 років перетворилися б у набагато більшу суму. А якщо людина, яка є батьком моєї дочки вважає, що він взагалі нічого мені не винен, то я не зовсім з цим згодна... ", - поділилася емоціями Волочкова.

Варто відзначити, що в інтерв'ю Анастасія зізналася, що "Вдовіна помилково вважали заможною людиною", а сама балерина допомагала Ігорю з таким образом, віддавши майже всі свої гроші. Кожен місяць, незважаючи на домовленість, артистці доводиться "випрошувати у нього гроші на оплату комунальних послуг за будинок, офіс, на зарплату обслуговуючого персоналу". Також в кінці знаменитість зазначила: "Він живе на мої гроші, утримує баб. Хай що хоче, те і робить, але не за мій рахунок. Зараз ситуація дійшла до абсурду.".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова провела свою дочку Аріадну в сьомий клас. Наряд для цього артистка вибрала як зазвичай шокуючий: квітчасту сукню з величезним розрізом на нозі. 

Також знаменитість вирішила пробігтися по храмах. Вбрання артистка обрала у своєму стилі: рябеньке і з глибоким декольте. 

А ще Волочкова під кінець літа згадала, що у неї є дочка. А ще новий кінь. Так що вона вирішила приділити час відразу двом.