Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram. Нещодавно знаменитість взяла участь у фотосесії для рекламної кампанії відомого парфуму від Emporio Armani. Так, артистка похвалилася власною іменною зіркою і зізналася, про що мріяла в дитинстві.

View this post on Instagram

Когда я была маленькой, я мечтала о том, чтобы прискакал прекрасный рыцарь на белом коне и подарил мне звезду с неба. Мне казалось это так романтично! И знаете что? Emporio Armani узнали о моей мечте и в честь запуска нового дуэта ароматов YOU подарили мне настоящую звезду! А вы придумали уже что подарите своим вторым половинкам на 14-е февраля? Если нет, то вот вам подсказка: звезда с неба и ароматы для вас обоих станут крутым подарком! Выкладывай ваше совместное фото с хэштегами #emporioarmani #becauseitsyou #strongerwithyou #reginastar и 14 февраля в 20:00 я выберу и отмечу тут в посте трёх победителей,которые получат два аромата и звезду для своей второй половинки✨Дерзайте! А вы хотите звезду названную вашим именем?) #регинатодоренко #регинапутешественница

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on

"Коли я була маленькою, я мріяла про те, щоб прискакав прекрасний лицар на білому коні і подарував мені зірку з неба. Мені здавалося це так романтично! І знаєте що? Emporio Armani дізналися про мою мрію і на честь запуску нового дуету ароматів YOU подарували мені справжню зірку! А ви вже придумали що подаруєте своїм другим половинкам на 14-е лютого? Якщо ні, то ось вам підказка: зірка з неба і аромати для вас обох стануть крутим подарунком! Викладай ваше спільне фото з хэштегами #emporioarmani#becauseitsyou #strongerwithyou#reginastar і 14 лютого о 20:00 я виберу і зазначу тут в пості трьох переможців,які отримають два аромати і зірку для своєї другої половинки✨Дерзайте! 
А ви хочете зірку названу вашим ім'ям?)", - поділилася емоціями Тодоренко. Фолловери не пройшли повз: "Регіна, ти - моє натхнення!!!!!", "Яка ти красива😍", "Шикарні🤩", "Завжди така позитивна та енергійна, молодець👏".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Регіна Тодоренко написала, що американці і японці - набагато життєрадісніші українців, а потім звузила очі з допомогою пальців.

А ще артистка знялася в дуже незвичайній рекламі йогуртів з посипкою, показавши дві сторони себе і засвітила величезний вагітний животик.