Продюсер Лободи Нателла Крапівіна готова засудити Жанну Бадоєву за заяву, що ідея створення "Орла і решки" належить їй. Жанна в гостях у Урганта розповіла історію про те, що ще будучи бідною студенткою мріяла про шоу про подорожі. Нателла погрожує їй судом, але дала час на каяття.

При цьому Крапівіна зазначила, що вона не спілкується з Бадоєвої вже багато років і навіть надала документи, які доводять її виключне авторське право на проект і товарний знак "Орел і Решка".

Сама Бадоєва дещо інакше пояснила свою позицію в коментарі для російського глянцю.

"Бажання робити програму про подорожі було у мене з першого курсу університету, я вчилася на режисера телебачення. Програма "Орел і решка" народилася в 2010 році, біля її витоків стояла ціла команда: мої одногрупники Женя й Лена Синельниковы, сценарист Катя Турова, яка придумала підкидати монетку, я, продюсер Нателла Крапівіна, яка фінансувала нас і якій належать права на це шоу. Я абсолютно не перетягую ковдру на себе, але і не готова з якоїсь причини відсторонитися від "Орла і решки" настільки, щоб сказати, що не брала участі у створенні цієї програми! Я була членом цієї команди. Ми принесли "Орел і решка" на український канал "Інтер", де в 2011 році відбулася її прем'єра. Після третього сезону я пішла з цього проекту — мені захотілося рухатися далі. Тільки після мого відходу "Орел і решка" була придбана каналом "П'ятниця" і виходила на ньому з іншими провідними", — пояснила ситуацію Бадоєва.

Популярні новини зараз

Юлiя Саніна з "The Hardkiss" звернулася до Кароль після перемоги: "Тіно, я дивлюся твої..."

Меган Маркл бігала на побачення до принца Гаррі в супермаркет: "Робили вигляд, що не знаємо один одного"

Ізраїль накрили десятки ракет у відповідь на ліквідацію вежі "Аль-Джаля": небо виблискує, сотні людей тікають з пляжу

Арсен Мірзоян зробив це з Тонею Матвієнко просто на пляжі: "Обідня творчість"

Показати ще

Нагадаємо, Тодоренко розповіла про "таємну музи", і це не Топалов. Перший прийшов чек на 1000 доларів США, блогерам доведеться посунутися.

Як повідомляв Знай. ua, об'їздила півсвіту Регіна Тодоренко звернулася до фанатам за банальним радою. Регіна Тодоренко здивувала дивною проханням до шанувальників.

Знай. ua писав, що Щур жорстко затроллил скандальну зірку "Орла і Решки". Комік розповів, чому Ивлеевой заборонено з'являтися в Україні.