Відомі представники українського шоу-бізнесу Сергій Притула, Наталя Гоцій і Олена-Христина Лебідь розповіли, чому байдужі до Міжнародного жіночого дня.

"Я вважаю, що нам, людям медійним, потрібно перестати популяризувати совкові рудименти", - відзначив Сергій Притула.

Сергій Притула
Сергій Притула

То-модель та телеведуча Наталія Гоцій розповіла про святкування 8 березня.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

Вагітна Катя Осадча опинилася поруч з ангелом-хранителем: "Ми будемо..."

У родині Тараса Тополі біда, сльози рікою: "Спочивай з миром..."

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

"По-перше, я 10 років жила в Нью-Йорку, де не існує свята 8 Березня. А, по-друге, я абсолютно сучасна жінка, без будь-яких гендерних забобонів. Вважаю, що у нас кожен день має бути святом. І не потрібно малювати на календарі червону вісімку, щоб з'явився привід купити собі квіти. Я мовчу про те, щоб чекати їх від когось. Копніть глибше. 8 Березня - це не просто жіночий день, це день жіночої солідарності. Який був створений, щоб нагадати чоловікам про рівні права. А не щоб примусити їх купити тюльпани і торт. Я емансипована жінка, яка не дотримується радянських традицій. І двох своїх синів до них, до речі, теж не привчаю", - розповіла Гоцій.

Олена-Крістіна Лебідь, ведуча проекту "Аферисти в мережах", також поділилася своїм ставленням до "жіночого свята".

"Зізнаюся, у мене до свят специфічне ставлення. Я люблю тільки Новий рік - це для мене однозначно свято-свято. Ще день народження. Так склалося, що у мене з молодим чоловіком свято постійно. Іноді веселе, іноді запальне, іноді божевільне. Тому я не фокусуюся: "Так, сьогодні 8 Березня, поголила ноги, зробила укладку, манікюр, сиджу, не рухаюся, чекаю". Привітає з 8 Березня - значить, привітає. Не привітає - добре. Я знаю, що ми все одно обнімемося, поцілуємося, наговоримо один одному приємностей, і більше нічого не треба! Я з тих людей, які більше люблять дарувати подарунки, ніж приймати. Для мене це окремий фетиш - вибирати, упаковувати, уявляти, як цей подарунок сприйметься. Щоб все ідеально-ідеально".

Нагадаємо, Студія Квартал 95 представила спеціальний номер до Міжнародного жіночого дня.

Як повідомляв раніше Знай.ua, Наталка Діденко на своїй сторінці на Facebook повідомила, якою буде погода в Міжнародний жіночий день 8 березня.

Також Знай.ua писав про те, що "ПриватБанк" повідомив своїх клієнтам інформацію, за яким розпорядку будуть працювати відділення 8 березня.