Скандальна російська телеведуча і світська левиця Ксенія Собчак посварилася в Instagram з актрисою Дариною Мороз, яка є колишньою дружиною режисера Костянтина Богомолова. Варто відзначити, що Собчак і Богомолову приписують бурхливий роман. Так, на своєму акаунті телеведуча закликала "прощати" і почала філосовствувати, що й розлютило Мороз.

View this post on Instagram

Уметь прощать и уметь просить прощение? На это способны только сильные,уверенные в себе личности. Мелкий и мелочный человек всегда видит унижение в том,чтобы признать неправоту, и чувствует себя «терпилой» если прощает сам. Иногда ты искренне просишь прощения-а в тебя продолжают смачно плевать. И вот тут и происходит главное испытание. Молча обтереться,и пожалеть человека,который не может справиться со своим эго. И не обижаться . Главное-ты сделал Свою часть «работы» -остальное не на твоей совести.

A post shared by Ксения Собчак (@xenia_sobchak) on

"Уміти прощати і вміти просити прощення? На це здатні тільки сильні, впевнені в собі особистості. Дрібний і дріб'язковий чоловік бачить приниження в тому, щоб визнати неправоту, і відчуває себе "терпилою", якщо прощає сам. Іноді ти щиро просиш вибачення – а в тебе продовжують смачно плювати. Головне випробування: мовчки обтертися, і пожаліти людину, яка не може впоратися зі своїм его. І не ображатися", - поділилася жмоциями Собчак.

Незабаром і в Instagram Дар'ї Мороз з'явився пост, який напевно присвячений висловлюванням Ксенії. "Як же я не люблю філософські пости... На мій смак, це нерозумно і вульгарно..." – зізналася актриса.

View this post on Instagram

У карликовых умов есть отвратительнейшая привычка приписывать свою мелочность другим. Умный человек даже за глупостью ищет мудрость,пытается извлечь смысл даже из бессмысленного , а с глупым и пошлым человеком ведь как? Куда бы ни пришел, (даже куда его и не зовут вовсе) в первую очередь ему в глаза бросается Пошлость и Глупость. Из миллиарда возможностей он всегда ,так сказать, найдет свое,родное)) . Так что если человек полдня думает про чужую пошлость, не мешайте ему,тсссс!))) #жратьзахотелось

A post shared by Ксения Собчак (@xenia_sobchak) on

Собчак вирішила відповісти на публікацію, натякнувши Мороз на "карликовий розум". "У карликових умів є гидка звичка приписувати свою дріб'язковість іншим. Розумна людина навіть за дурістю шукає мудрість, намагається витягти сенс навіть з безглуздого, а з дурними і вульгарними людбми як? Куди б не прийшов, йому в очі кидається вульгарність і дурість. З мільярда можливостей він завжди, так би мовити, знайде своє, рідне. Так що якщо людина півдня думає про чужу вульгарність, не заважайте йому", – розлютилася Собчак.

Раніше "Знай.uа" писав, що чоловік Собчак зробив серйозне визнання з приводу сексуальної орієнтації.

Також малолітнього сина Собчак застукали в обіймах відомої моделі.