Популярна українська співачка, актриса і секс-символ Даша Астаф'єва часто ділиться з фанатами в Instagram фотографіями з життя і різних фотосесій. Нещодавно знаменитість анонсувала новий кліп на пісню "Playmate", який вийде на екрани вже 15 березня. Так, артистка похвалилася дуже відвертою зйомкою, повністю роздягнувшись і прикривши масивні груди маленькими скляними кульками.

"З любов'ю ваша #Playmate💖", - заінтригувала Астаф'єва. Фолловери залишилися в захваті: "Даша класні груди", "Даша ! Де такі диньки купували ? 😁😁😍", "Що за яблука?", "Балдежно😄ефектно💖", "Ноги як у Кембел,, попу як у Кім, груди як у Астаф'євої👍🌺", "Дашуля, ти прекрасна💌💙".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Даша Астаф'єва показала селфі в дзеркалі, нанісши на обличчя грязеву маску і процитувала свого колишнього.

Також знаменитість показала дуже пікантний кадр зі зйомок фільму "Кошмарний директор або школа №5", де зіграє роль секретарки Аліни. Так, артистка кардинально змінила імідж, позуючи в образі сексуальної блондинки.

А ще Астаф'єва заінтригувала фанатів новим спільним знімком з телеведучим Олексієм Дурнєвим. Виявляється, артисти зіграють головні ролі в українській комедії "Продюсер", яка вийде на екрани 14 лютого.