Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram. 5 грудня знаменитість разом з чоловіком Владом Топаловим стали щасливими батьками сина Михайлика, а вже нещодавно артистка вирушила з малюком в сонячний Дубай. Так, Регіна під час відпустки ділилася з шанувальниками емоціями, а по приїзді додому зізналася, що вже сумує за пальмами і сонечком.

"#Дубай Дякую 🙏🏻 за прекрасний відпочинок і вже починаю сумувати за сонечком і пальмами 
до Речі, якщо б вам випала можливість жити в будь-якій країні , де побажаєте, яку б ви обрали?) ", - поцікавилася Тодоренко. Фолловери не пройшли повз: "Красива 👑👑👑👑👑👑👑", "Красуня😍", "🔥не втомлююся захоплюватися тобою😍", "Загоріла красотуля🤗 Я вибрала б Німеччину😉", "Добре жити там, де є з ким!!! ❤️😊".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Регіна Тодоренко написала, що американці і японці - набагато життєрадісніші українців, а потім звузила очі з допомогою пальців.

А ще артистка знялася в дуже незвичайній рекламі йогуртів з посипкою, показавши дві сторони себе і засвітила величезний вагітний животик.