Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася новою подругою - косметологом Кірою Сорокіною. Так, артистка запросила жінку до себе в маєток, щоб прорекламувати засоби по догляду за обличчям і заразом отримати в подарунок пульверизатор і косметику. Анастасія зняла невелике відео, в якому чомусь націлила вміст баночки на всіх недоброзичливців.

View this post on Instagram

Вчера в гостях у меня была Кира @kira_nanoasia , создатель нано косметики @nanoasiaru 🌺 Проверили работу агрегата, распылителя сыворотки на лицо, которая проникает внутрь кожи.👍🏼 И просто позитивно провели время в моем доме. Провела Кире экскурсию по нему так же.💃🏼 #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #зима #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #ballet #друзья #красота

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

"Вчора в гостях у мене була Кіра @kira_nanoasia , творець нано косметики 🌺 Перевірили роботу агрегату, розпилювача сироватки на обличчя, яка проникає всередину шкіри.👍🏼 І просто позитивно провели час в моєму будинку. Провела Кірі екскурсію по ньому також.💃🏼", - поділилася радістю Волочкова. Фолловери не змогли висловити емоції з приводу побаченого, адже хитра балерина вирішила приховати коментарі. Варто відзначити, що в Анастасії неспроста стільки хейтерів - артистка часто виставляє оголені кадри і робить шпагати де попало, частенько поливала шанувальників брудом, називаючи "бідняками", і вихваляючись багатством. Також фанати не раз засмучувалися через невдалі любовні інтрижки знаменитості з сумнівними чоловіками.

View this post on Instagram

Мои хорошие, любимые мои недолюбленные тетеньки. Золотые мои. Как же вы соскучились по выключенным комментам.🤣 Солнышки. Давайте позитив в вашу недолюбленную энергию! Вот вам шпагат. Повторяйте! Это не сложно. Самый простой элемент показываю. Растягивайтесь, мои хорошие.💃🏼 #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #зима #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #ballet #друзья #спорт

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

 

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова провела свою дочку Аріадну в сьомий клас. Наряд для цього артистка вибрала як зазвичай шокуючий: квітчасту сукню з величезним розрізом на нозі. 

Також знаменитість вирішила пробігтися по храмах. Вбраня артистка обрала у своєму стилі: рябеньке і з глибоким декольте. 

А ще Волочкова під кінець літа згадала, що у неї є дочка. А ще новий кінь. Так що вона вирішила приділити час відразу двом.