Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася серією кадрів в елітному кінному клубі, позуючи верхи на коні. Так, артистка зізналася, що відправилася на прогулянку з коханим чоловіком-інкогніто, обличчя якого так і не показала громадськості, а ще навіщось примудрилася розкинутися на шпагаті прямо в сідлі.

"Сьогодні у нас з коханим кінна прогулянка в @ksk_spodkova 🐎 В насиченому графіку зйомок, репетицій, записи моєї аудіокниги я викроїла час і зробила його вихідним!👍🏼🌺 Як я вам верхи? В шпагаті і без.🤣 ", - поділилася емоціями Волочкова. Фолловери ж ніяк не змогли висловити свої почуття, адже коментарі хитра балерина вирішила приховати подалі від критики. Варто зазначити, що хоч Анастасія і ховає коханця, шанувальники вже давно здогадалися, що мовчазний чоловік - чеченець, якого звуть Малік, він працює охоронцем в спортзалі, куди щодня навідується балерина. Втім, знаменитість також не відрізняється любов'ю до тварин - ще нещодавно вона хотіла викупати котика Лаккі у крижаній купелі, але тому вдалося врятуватися.

View this post on Instagram

Попытка закаливания котика Лакки оказалась неудачной.. Он, в отличие от меня, боится ледяной воды и льда, на который я хотела его поставить...🙈 Сегодня тепло и лед оказался тонким..💨 Теперь в эту купель окунусь я.💪🏻 Ждите видос🌺 #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #мальдивы #зима #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #ballet #новыйгод #отдых #деньрождения

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова провела свою дочку Аріадну в сьомий клас. Наряд для цього артистка вибрала як зазвичай шокуючий: квітчасту сукню з величезним розрізом на нозі. 

Також знаменитість вирішила пробігтися по храмах. Вбрання артистка обрала у своєму стилі: рябеньке і з глибоким декольте. 

А ще Волочкова під кінець літа згадала, що у неї є дочка. А ще новий кінь. Так що вона вирішила приділити час відразу двом.